Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

K-rauta 75
Vanha Porvoontie 243
01380 Vantaa

Vaihde  0207 75 75 75
Info fax. 0207 75 75 86

0207 -alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puhelu +
lankaliittymästä 7,00 snt/min ja matkapuhelimesta 17,00 snt/min. Sis alv.

Konttori
Ismo Penttinen, kauppias
Puhelin 0207 75 75 00 
gsm      040-760 9999 
E-mail ismo.penttinen@k-rauta.fi

Jyri Hursti, myymäläpäällikkö
Puhelin 0207 75 75 11
E-mail  jyri.hursti@k-rauta.fi

Pasi Kallioniemi, talouspäällikkö
Puhelin 0207 75 75 01
gsm 050-528 7120 
E-mail pasi.kallioniemi@k-rauta.fi

Juha Kankimäki, tuotepäällikkö
Puhelin 0207 75 75 18
E-mail juha.kankimaki@k-rauta.fi

Jenny Salmi, asiakastilit
Puhelin 0207 75 75 03
E-mail jenny.salmi@k-rauta.fi


Rakennustarvike ja LVI
Puhelin 0207 75 75 10
E-mail rakennustarvike.vantaa@k-rauta.fi
Fax 0207 75 75 17

Lauri Mononen, osastopäällikkö
E-mail lauri.mononen@k-rauta.fi
puhelin 0207 75 75 51

Seppo Rahikainen puhelin 0207 75 75 15
Kari Kulonen puhelin 0207 75 75 16

Jari Sermiö puhelin 0207 75 75 42
E-mail jari.sermio@k-rauta.fi

Sisustus ja kalusteet
Puhelin 0207 75 75 20
E-mail sisustus.vantaa@k-rauta.fi
Fax 0207 75 75 26

Jarno Kanninen, osastopäällikkö
Puhelin 0207 75 75 08
E-mail jarno.kanninen@k-rauta.fi

Design Center

Okko Jaakkola osastopäällikkö
Puhelin 0207 75 7528                                                                                                       
E-mail Okko.Jaakkola@k-rauta.fi

Heidi Hanka, kodin kalustaminen
puhelin 0207 75 75 44
E-mail heidi.b.hanka@k-rauta.fi

 

Asennus- ja remonttimyynti

Jussi Karjala

Puhelin 044 75 77 282

Email jussi.karjala@k-rauta.fi





Yritysmyynti,
avoinna ma-pe klo 7-16

Juha Penttinen, myyntipäällikkö
Puhelin 0207 75 75 33
E-mail juha.penttinen@k-rauta.fi

 

Janne Kilpelä, Puhelin 0400 151 977
E-mail janne.kilpela@k-rauta.fi

Päivi Javanainen, Puhelin 0207 75 75 34
E-mail paivi.javanainen@k-rauta.fi


Työväline
Puhelin 0207 75 75 50
E-mail tyovaline.vantaa@k-rauta.fi

Maija Kaipiainen, osastopäällikkö, työväline
Puhelin 0207 75 75 61
E-mail maija.kaipiainen@k-rauta.fi


Piha ja Puutarha
Puhelin 0207 75 75 60
E-mail puutarha.vantaa@k-rauta.fi

Maija Kaipiainen, osastopäällikkö
Puhelin 0207 75 75 61


Talomyynti
Ilkka Oksanen
Puhellin
0207 75 75 71
E-mail ilkka.oksanen@k-rauta.fi

Tuula Arrenius
Puhelin 0207 75 75 72
E-mail tuula.arrenius@k-rauta.fi

Talomyynti fax 0207 75 75 73


Varasto/Noutopiha
Puhelin 0207 75 75 90

Henry Willberg, varastopäällikkö
Puhelin 0207 75 75 91


Tavaranvastaanotto
Puhelin  0207 75 75 97

Asiakasnoudot
Puhelin  0207 75 75 98

E-mail logistiikka.vantaa@k-rauta.fi

Asiakaskahvio
Puhelin 0207 75 75 07

0207 -alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puhelu +
lankaliittymästä 7,00 snt/min ja matkapuhelimesta 17,00 snt/min. Sis alv.