Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä
Banderolli

Yhteystiedot 

K-Rauta Järvenpää
Rajaniitynkatu 1
04420 JÄRVENPÄÄ

 

 

Vaihde


 0207 288 500

 

 jarvenpaa(at)k-rauta.fi

 

Fax

0207 288 508

 

Rakennustarvike myynti

0207 288 501

rakennustarvike.jarvenpaa(at)k-rauta.fi

Osastopäällikkö
Jukka Mattila 040 832 5576 jukka.mattila(at)k-rauta.fi

Antti Tuohimaa 040 714 1844 antti.tuohimaa(at)k-rauta.fi
Ville Kollin 040 714 1842
Janne Hämäläinen 040 714 1857
Jussi Järvinen 040 714 1851

 

Yrityspalvelu
0207 288  502
Mikko Tuohimaa 040 714 1848 mikko.tuohimaa(at)k-rauta.fi
Tommi Valkonen 040 714 1847 tommi.valkonen(at)k-rauta.fi
Kari Liljavirta 040 714 1846 kari.liljavirta(at)k-rauta.fi

Talomyynti
Topi Koski 040 729 5379 topi.koski(at)k-rauta.fi

Sisustus myynti

0207 288 503
sisustus.jarvenpaa(at)k-rauta.fi

Osastopäällikkö
Titta Järvinen 044 514 1842 titta.jarvinen(at)k-rauta.fi

Kari Eronen 0400 781 943 kari.eronen(at)k-rauta.fi
Leila Suikkari 040 714 1850 leila.suikkari(at)k-rauta.fi
Pasi Vaakanainen 040-714 1853
Kirsi Suvikunnas 040 714 1845
Liisa Koivunen 040 714 1852 liisa.koivunen(at)k-rauta.fi

Kalustesuunnittelu- ja myynti
0207 288 513
Katri Lappalainen 040 063 7593 katri.lappalainen(at)k-rauta.fi
Leila Suikkari 040 714 1850  leila.suikkari(at)k-rauta.fi

Työväline myynti
0207 288 505
tyokalu.jarvenpaa(at)k-rauta.fi

Osastopäällikkö
Juha Tuppuri 040 701 3861 juha.tuppuri(at)k-rauta.fi

Ville Pirttikoski 040 714 1860 ville.pirttikoski(at)k-rauta.fi
Markku Tarvainen 040 714 1862
Teemu Paananen
040 714 1699
Puutarha myynti

0207 288 504
tyokalu.jarvenpaa(at)k-rauta.fi
Osastopäällikkö
Juha Tuppuri 040 701 3861 juha.tuppuri(at)k-rauta.fi

Katy Lilja 040 714 1859
Teija Andelin 040 714 1841

Varasto myynti

0207 288 507
varasto.jarvenpaa(at)k-rauta.fi
Osastopäällikkö
Tomi Teräs 040 832 5547 tomi.teras(at)k-rauta.fi

Samuli Vänskä 040 714 1865
Jani Kinnunen 040 714 1866
Jari Kipinoinen 040 714 1867

Tavaran vastaanotto
0207 288 506 varasto.jarvenpaa(at)k-rauta.fi

Mikko Kytömaa 040 714 1863

Toimisto

Toimitusjohtaja
Taina Källi 040 770 2062 taina.kalli(at)k-rauta.fi

Konttoripäällikkö
Marjut Kytömaa-Lehtinen 040 511 9306 marjut.kytomaa-lehtinen(at)k-rauta.fi

Asiakastilit jarvenpaa(at)k-rauta.fi

Laskutus ja ostoreskontra
Hanna Lotsari-Mukkala 0400 384 743

Markkinointi
Jesse Laine 040 511 9576 markkinointi.jarvenpaa(at)k-rauta.fi

Lounaskahvila
Iron Coffee
0400 443 368