Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

K-Rauta Järvenpää
Rajaniitynkatu 1
04420 JÄRVENPÄÄ

 

 

Vaihde


 

Soitettaessa kiinteän verkon numerosta: 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min

 

Soitettaessa matkapuhelinnumerosta: 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min

 0207 288 500

 

 jarvenpaa@k-rauta.fi

 

 

Rakennustarvike myynti

040 840 3466

rakennustarvike.jarvenpaa@k-rauta.fi

Osastopäällikkö
Jukka Mattila 040 832 5576 jukka.mattila@k-rauta.fi

Ville Kollin 040 714 1842
Janne Hämäläinen 040 714 1857
Johanna Koivusilta 040 714 1844
Ismo Lilja 044 714 7409
Nico Kalliomaa 040 714 1851

 

Yrityspalvelu
040 840 4119
Mikko Tuohimaa 040 714 1848 mikko.tuohimaa@k-rauta.fi
Tommi Valkonen 040 714 1847 tommi.valkonen@k-rauta.fi
Kari Liljavirta 040 714 1846 kari.liljavirta@k-rauta.fi

Talomyynti
Topi Koski 040 729 5379 topi.koski@k-rauta.fi

Sisustus myynti

040 840 6433 sisustus.jarvenpaa@k-rauta.fi

Osastopäällikkö
Titta Järvinen 044 514 1842 titta.jarvinen@k-rauta.fi

Kari Eronen 0400 781 943
Leila Suikkari 040 714 1850 leila.suikkari@k-rauta.fi
Pasi Vaakanainen 040-714 1853
Kirsi Suvikunnas 040 714 1845
SarI Birt 040 714 1849
Janette Lindholm 040 714 1855
Julia Kallioväli 040 714 1843
Ville Kaasinen 044 714 3740 
Teemu Makkonen 044 703 3540
Liisa Koivunen 040 714 1852 liisa.koivunen@k-rauta.fi

Kalustesuunnittelu- ja myynti
040 5378 719
Leila Suikkari 040 714 1850  leila.suikkari@k-rauta.fi

Työväline myynti
040 8411 571 tyokalu.jarvenpaa@k-rauta.fi

Osastopäällikkö
Tomi Teräs 040 832 5547 tomi.teras@k-rauta.fi

Jyrki Virtanen 040 714 1860
Markku Tarvainen 040 714 1862
Jeremias Koskimäki
040 714 1699
Puutarha myynti

040 840 9948
tyokalu.jarvenpaa@k-rauta.fi
Osastopäällikkö
Tomi Teräs 040 832 5547 tomi.teras@k-rauta.fi

Katy Lilja 040 714 1859
Teija Andelin 040 714 1841

Varasto myynti

040 841 3413 varasto.jarvenpaa@k-rauta.fi
Osastopäällikkö
Tomi Teräs 040 832 5547 tomi.teras@k-rauta.fi

Samuli Vänskä 040 714 1865
Jani Kinnunen 040 714 1866
Jani Laine 040 714 1869
Tom Hirn 040 714 1867

Tavaran vastaanotto
040 714 1863 varasto.jarvenpaa@k-rauta.fi

Mikko Kytömaa 040 714 1863

Toimisto

Kauppias
Taina Källi 040 770 2062 taina.kalli@k-rauta.fi

Konttoripäällikkö
Marjut Kytömaa-Lehtinen 040 511 9306 marjut.kytomaa-lehtinen@k-rauta.fi

Asiakastilit jarvenpaa@k-rauta.fi

Laskutus ja ostoreskontra
Hanna Lotsari-Mukkala 0400 384 743

Markkinointi
Kati Puustinen
040 5119576 markkinointi.jarvenpaa@k-rauta.fi

 

Lounaskahvila
Iron Coffee

 

0400 443 368