Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

 

 

 

KESKUS- JA LASKUTUSPALVELUT
08- 633 170, fax 08-626 645
kajaani.konttori@k-rauta.fi

Eija Mäki
044  063 3217
eija.maki@k-rauta.fi

Jaana Sorsa
044 063 3227
jaana.sorsa@k-rauta.fi

 

Eriika Tittonen

050 386 9925

kajaani.konttori@k-rauta.fi

 

EXPORT TO RUSSIA
Veronica Tervo
tel.
+35850 3869923
fax
+358 8626645
veronica.tervo@k-rauta.fi
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TALOMYYNTI JA OMA-ASIAKASMYYNTI
Tarmo Kaikkonen
050 555 7701
tarmo.kaikkonen@k-rauta.fi
 

 

ASENNUSPALVELU
Pasi Immonen
/ asennuspalveluvastaava
044  063 3242
pasi.immonen@k-rauta.fi

 

 

AMMATTIASIAKASMYYNTI

Matti Murtoperä
050  386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi

Tero Aho
044  063 3206
tero.aho@k-rauta.fi

Toni Leinonen
050  386 9918
toni.leinonen@k-rauta.fi 

 

RAKENNUS JA TALOTEKNIIKKA
044 063 3100, fax 08-626 496

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Yritysmyyjä
Tero Aho
044  063 3206
tero.aho@k-rauta.fi


 

 Juhani Elfving
044  063 3207
juhani.elfving@k-rauta.fi

Jussi Rimpiläinen
044  063 3226
jussi.rimpilainen@k-rauta.fi 

Atso Väyrynen
044 063 3228
atso.vayrynen@k-rauta.fi

 

SISUSTAMINEN
044  063 3101
kajaani.sisustus@k-rauta.fi

 

Osastopäällikkö
Irma Torkkola
044  063 3211
irma.torkkola@k-rauta.fi
 

 Matti Murtoperä
050  386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi


 Mauri Kilpeläinen
044  063 3209
mauri.kilpelainen@k-rauta.fi 

 

Keittiö-ja kalustemyynti

Elsi Ylitalo
044 063 3404
elsi.ylitalo@k-rauta.fi

 

TYÖVÄLINE/PIENRAUTA
044  0633 102

Osastopäällikkö Tyvä-pienrauta ja rakennustarvikemyynti

Sami Heinonen
044  063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi 



 

Toni Leinonen
050  386 9918

toni.leinonen@k-rauta.fi 

Jari Lappalainen

044  063 3214
jari.lappalainen@k-rauta.fi

 

PUUTARHAMYYMÄLÄ

Merja Korhonen
044  063 3225
merja.korhonen@k-rauta.fi

 

ULKOMYYMÄLÄ
044  0633104
kajaani.ulkomyymala@k-rauta.fi

Varastopäällikkö
Jukka Ollikainen
044  063 3218

Risto Leinonen
044  063 3221

Hannu Piirainen
044  063 3401

TAVARAN VASTAANOTTO
Hellevi Kyllönen
044 063 3205

hellevi.kyllonen@k-rauta.fi

 

KAUPPIAAT
Irma Oikarinen                      Teuvo Oikarinen
040 538 0691                        050 386 9922, fax 08-626 083
irma.oikarinen@k-rauta.fi         teuvo.oikarinen@k-rauta.fi