Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

Kassa / vaihde / konttori 

016-215 6600

Fax 016-254 487

 

Vaihde 044 757 7785
Eeva Ylitalo / konttori kemi.konttori@k-rauta.fi 044 757 7788

 

Sisustus, säilytys ja kaluste, työvälineet, pienrauta

 

 

Fax  016-254 471

Elina Virkberg elina.virkberg@k-rauta.fi 044 757 7781
Jenika Rantamaa jenika.rantamaa@k-rauta.fi 044 750 0924
Hilkka Isomaa hilkka.isomaa@k-rauta.fi 044 757 7782
Juha-Matti Rissanen juha-matti.rissanen@k-rauta.fi 044 757 7778
Juuso Hihnala juuso.hihnala@k-rauta.fi 044 757 7783

 

Rakennustarvike ja talotekniikka

 

Fax 016-254 471

Mauno Toivonen mauno.toivonen@k-rauta.fi 044 757 7774
Sami Hiltula sami.hiltula@k-rauta.fi 044 757 7772
Marja Niiranen marja.niiranen@k-rauta.fi 044 750 0923
Juha-Matti Rissanen juha-matti.rissanen@k-rauta.fi 044 757 7778
Kari Kujala kari.kujala@k-rauta.fi 044 757 7780

 

Pihamyymälä / varasto

Mikael Kangas 044 757 7773
Heikki Kirikoff 044 757 7786
Juha Kemilä 044 757 7787

 

Asennuspalvelu

 

Fax 016-254 471

Aappo Mäntylä aappo.mantyla@k-rauta.fi 044 750 0925
Kari Kujala kari.kujala@k-rauta.fi 044 757 7780

 

Yritysmyynti

 

Fax 016-254 471

Raimo Mäkynen raimo.makynen@k-rauta.fi 040 513 5803
Hannu Kemppainen hannu.kemppainen@k-rauta.fi 044 757 7779
Sami Moisanen sami.moisanen@k-rauta.fi 044 750 0927

 

Kuljetus

Jari Granat 040 703 4170

 

Hankinta

Petteri Aarnio petteri.aarnio@k-rauta.fi 044 757 7771

 

Myymäläpäällikkö

 

Teemu Lenkola

 

044-7500907

 

 

Kauppias

teemu.lenkola@k-rauta.fi

Anne Antikka

 anne.antikka@k-rauta.fi

Jarmo Antikka                       jarmo.antikka@k-rauta.fi