Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

Puhelinvaihde                            p.   010 53 80010 
                                                       fax   010 53 80089

Puhelun hinta lanka- ja matkapuhelimesta
8,21snt/puh+ 11,90snt/min (sis. alv)

 

Laskutus, toimituskyselyt         p. 010 53 80020
ja reklamaatiot

 

Varastokassa                             p.   010 53 80012


Puhelun hinta lanka- ja matkapuhelimesta
8,21snt/puh+ 11,90snt/min (sis. alv)

 

Kauppias                               
Jari Kiiskinen
p. 010 53 80011
jari.kiiskinen@k-rauta.fi

 

Myymäläpäällikkö
Esa Virolainen
p. 010 53 80013
esa.virolainen@k-rauta.fi

 

Konttoripäällikkö
Birgitta Arosuvi
p. 010 53 80014
birgitta.arosuvi@k-rauta.fi

Saara Virolainen
p. 010 53 80017
saara.virolainen@k-rauta.fi

 

Markkinointi
Jenna Savolainen
p. 010 53 80084
jenna.savolainen@k-rauta.fi 
K-raudan Remonttiraha-asioissa voit varata ajan osoitteessa
ajanvaraus.k-rauta.fi/kotka


Rakennustarvike


Rakennat, remontoit tai korjaat, kannattaa suunnaksi ottaa K-rauta Kotka. Laajasta ja kattavasta valikoimasta löydät johtavien tavarantoimittajien tuotteita. Lisäksi ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa mielellään projektinne eri vaiheissa ja tekee Sinulle kilpailukykyisen tarjouksen.


Rakentajapalvelu:
Mika Vikman                            
p. 010 53 80022
mika.vikman@k-rauta.fi

Jaakko Heinonen
p. 010 53 80024
jaakko.heinonen@k-rauta.fi

Jari Suomalainen
p. 010 53 80063
jari.suomalainen@k-rauta.fi


Yritysmyynti


Yritysmyynnissä palvelemme rakennusliikkeitä, teollisuutta, kiinteistöyhtiöitä ja muita yrityksiä yhdessä muiden osastojemme kanssa.

Pauli Riihelä
p. 010 53 80052
pauli.riihela@k-rauta.fi

Timo Miinala
p. 010 53 80071
timo.miinala@k-rauta.fi

 

Talomyynti

K-rauta Kotkasta saat laadukkaat talopaketit ja kaiken tarvittavan rakentamiseen. K-raudan talopaketti joustaa tarpeidesi mukaan ja laajasta mallistosta voidaan räätälöidä haluttu kokonaisuus juuri sinua varten.

Jari Suomalainen
p. 010 53 80055
jari.suomalainen@k-rauta.fi
tai varaa aika ajanvaraus.k-rauta.fi/kotka

 

Työväline


K-rauta Kotkan työvälineosastolta löydät sopivat työkalut niin ammattimaiseen käyttöön kuin kotiprojekteihin ruuvimeisseleistä ajoleikkureihin. Palvelunhaluiset myyjät opastavat ja auttavat tarvittaessa oikeiden työvälineiden hankinnassa. 


Eija Hovi                     
p. 010 53 80043
tyovalineosasto.kotka@k-rauta.fi

 
Piha ja Puutarha


Puutarhaosastolla Sinua palvelevat ammattitaitoiset puutarhamyyjät ympäri vuoden. Kysy meiltä, me haluamme auttaa kaikessa pihaan ja puutarhaan liittyvässä! 

 
Kati Kilpeläinen
p. 010 5380061
kati.kilpelainen@k-rauta.fi

Mira Westman
p. 010 5380062
mira.westman@k-rauta.fi

 

Sisustus


Laadukkaimmat tapetit ja kauneimmat laatat sekä lattiamateriaalit löytyy K-raudan sisustusosastolta. Lainaamme Sinulle tapettikirjat kotiin, niin saat rauhassa ajan kanssa miettiä ja vertailla tapettikuoseja. Meiltä myös johtavat maalimerkit Teknos ja Tikkurila.


Iiro Puhakka        
p.  010 53 80031
iiro.puhakka@k-rauta.fi

Ingrit Kaarepere 
p. 010 53 80058
ingrit.kaarepere@k-rauta.fi

Jani Pulkkinen     
p.  010 53 80033

Päivi Ruhanen     
p.  010 53 80034

Noora Salonen
p. 010 53 80035
noora.salonen@k-rauta.fi
tai varaa aika ajanvaraus.k-rauta.fi/kotka


sisustusosasto.kotka@k-rauta.fi

 

Valaisimet ja sähkötarvikkeet


Irmeli Liinamaa    
p. 010 53 80036
tyovalineosasto.kotka@k-rauta.fi

 

Keittiö- ja kalustemyynti

Ursula Nurminen 
p. 010 53 80057
ursula.nurminen@k-rauta.fi
tai varaa aika ajanvaraus.k-rauta.fi/kotka

 

Noutopiha

Noutopihallamme on helppo ja nopea asioida. Varastomyyjät auttavat tavaran lastaamisessa ja tekevät tositteet tilimyyntiä tai kassalla maksua varten. Noutopihan yhteydessä oleva kassa nopeuttaa asioimistasi K-raudassa.

Varastopäällikkö
Petri Vättö
p. 010 53 80070
petri.vatto@k-rauta.fi


Varastomiehet:

Elias Värri
p. 010 53 80076
elias.varri@k-rauta.fi

Antero Pousi           
p. 010 53 80074
antero.pousi@k-rauta.fi

Juha Väänänen
p. 050 560 1451


Tavaran vastaanotto:

Aki Niemi           
p. 010 53 80075
aki.niemi@k-rauta.fi