Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

RAKENNUSTARVIKE, TALOTEKNIIKKA  

 Jussi Väkiparta
Jussi Väkiparta
Myyntipäällikkö
puh. 044 7868 315
jussi.vakiparta@k-rauta.fi

 
Antti Ruoho
Rakennustarvikkeet
puh. 044 7868 328
antti.ruoho@k-rauta.fi

 

 

 

 

TALOMYYNTI                                   MYYNTI AMMATTI-
                                                        ASIAKKAILLE JA YRITYKSILLE 

                                  Tuija Latva

Arttu Heikkilä                                                 Tuija Latva
puh. 045 6568 012                                        puh. 044 7868 314
arttu.heikkila@k-rauta.fi                              tuija.latva@k-rauta.fi



SISUSTUSTARVIKKEET

 Sari Rantanen
Sari Rantanen
Myyntipäällikkö
puh. 044 7868 323
sari.rantanen@k-rauta.fi

 Anne Vuorinen
Anne Vuorinen
puh. 044 7868 321

 Miika Lindroos
Miika Lindroos
puh. 044 7868 327
miika.lindroos@k-rauta.fi

 

  



 

VALAISTUS JA SISUSTUS-
SUUNNITTELU

 Sari Korpunen
Sari Korpunen
puh. 044 7868 325
sari.korpunen@k-rauta.fi




 
KALUSTEMYYNTI JA -SUUNNITTELU 

 Pirjo Kivimäki
Pirjo Kivimäki
puh. 044 7868 333
pirjo.kivimaki@k-rauta.fi

 

 

KEITTIÖMYYNTI JA -SUUNNITTELU 

 Hannu Erkintalo
Hannu Erkintalo
puh. 0440 124 654
hannu.erkintalo@petrakeittiot.fi

 
 

 

TYÖVÄLINEET  

 Harri Peltonen                  
Harri Peltonen                                                           Juha Järä
Myyntipäällikkö                                       puh. 044 7868 358 
puh. 044 7868 359
harri.peltonen@k-rauta.fi

 Jussi Kaapeli
Jussi Kaapeli
puh. 044 7868 369
jussi.kaapeli@k-rauta.fi




        

 

PUUTARHA 
 Tiina Isokytö
Tiina Isokytö
puh. 044 7868 355
tiina.isokyto@k-rauta.fi



 



 
ULKOMYYMÄLÄ/KULJETUSPALVELU  

Jouni Suominen
Jouni Suominen
puh. 044 7868 361
jouni.suominen@k-rauta.fi
Juha-Matti Artomaa
Juha-Matti Artomaa
puh. 044 7868 366
Mika Eteläaho
Mika Etelätalo
puh. 044 7868 367
 



    

TAVARAN VASTAANOTTO

 Marjanne
Marjanne Sulonen
puh. 044 7868 363

 


 
TALOUSHALLINTO JA KASSAT 

 Katri Nordman
Katri Norräng
Kassaesimies
(Kanta-asiakastilit, laskutus)
puh. 044 7868 331
katri.norrang@k-rauta.fi

 Anne Sariola
Anne Saariola

Marjaana Saarenmaa
Marjaana Saarenmaa

 



 
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
 
Kari NummiKari Nummi
puh. 044 7868 445
kari.nummi@k-rauta.fi

 
KAUPPIAAT 
 
Pasi ViitanenPasi Viitanen
puh. 050 5582 458
pasi.viitanen@k-rauta.fi
Piia MarjamaaPiia Marjamaa
puh. 044 7868 382
piia.marjamaa@k-rauta.fi