Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

RAKENNUSTARVIKE, TALOTEKNIIKKA  

 Jussi Väkiparta
Jussi Väkiparta
Myyntipäällikkö
puh. 044-7868 315
jussi.vakiparta@k-rauta.fi

 Arttu heikkilä
Arttu Heikkilä
puh. 044-7868 318
arttu.heikkila@k-rauta.fi

 

 

 

 



SISUSTUSTARVIKKEET

 Sari Rantanen
Sari Rantanen
Myyntipäällikkö
puh. 044-7868 323
sari.rantanen@k-rauta.fi

 Anne Vuorinen
Anne Vuorinen
puh. 044-7868 321

 Miika Lindroos
Miika Lindroos
puh. 044-7868 327
miika.lindroos@k-rauta.fi

 Antti Ruoho
Antti Ruoho
puh. 044-7868 328

  



 

VALAISTUS JA SISUSTUS-
SUUNNITTELU

 Sari Korpunen
Sari Korpunen
puh. 044-7868 325
sari.korpunen@k-rauta.fi




 
KALUSTEMYYNTI JA -SUUNNITTELU 

 Pirjo Kivimäki
Pirjo Kivimäki
puh. 044-7868 333
pirjo.kivimaki@k-rauta.fi

 Harri Peltonen
Harri Peltonen
puh. 044-7868 359
harri.peltonen@k-rauta.fi


 

 

TYÖVÄLINEET  

 Hannu-Pekka Karilahti
Hannu-Pekka Karilahti
Myyntipäällikkö
puh. 044-7868 352
hannu-pekka.karilahti@k-rauta.fi
 Tapio Rantavalli
Tapio Rantavalli
puh. 044-7868 353
tapio.rantavalli@k-rauta.fi
 Jussi Kaapeli
Jussi Kaapeli
puh. 044-7868 369
 




        

 

PUUTARHA  MYYNTI AMMATTI-
ASIAKKAILLE JA
YRITYKSILLE 
 Tiina Isokytö
Tiina Isokytö
puh. 044-7868 355
tiina.isokyto@k-rauta.fi
Tuija Latva
Tuija Latva
puh. 044-7868 314
tuija.latva@k-rauta.fi



 



 
ULKOMYYMÄLÄ/KULJETUSPALVELU  

Jouni Suominen
Jouni Suominen
puh. 044-7868 361
jouni.suominen@k-rauta.fi
Juha-Matti Artomaa
Juha-Matti Artomaa
puh. 044-7868 366
Mika Eteläaho
Mika Etelätalo
puh. 044-7868 367
 



    

TAVARAN VASTAANOTTO

 Marjanne
Marjanne Sulonen
puh. 044-7868 363

 


 
TALOUSHALLINTO JA KASSAT 

 Katri Nordman
Katri Norräng
Kassaesimies
(Kanta-asiakastilit, laskutus)
puh. 044-7868 331
katri.norrang@k-rauta.fi

 Anne Sariola
Anne Saariola

Marjaana Saarenmaa
Marjaana Saarenmaa

 



 
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ
 
Kari NummiKari Nummi
puh. 044-7868 445
kari.nummi@k-rauta.fi

 
KAUPPIAAT 
 
Pasi ViitanenPasi Viitanen
puh. 050-558 2458
pasi.viitanen@k-rauta.fi
Piia MarjamaaPiia Marjamaa
puh. 044-7868 382
piia.marjamaa@k-rauta.fi