Siirry sisältöön

Ole hyvä ja valitse kauppa nähdäksesi tuotteen hinnan.

Kaikki kaupat >>
Vertailu on tyhjä
Muistilistasi on tyhjä

Yhteystiedot 

 

K-RAUTA TOURUTORNI
Tourulantie 15

40100 Jyväskylä

INFO / VAIHDE
tourutorni@k-rauta.fi

0207446700

Yritysmyynti 0207446702

 

 

Marko Vuorimaa, Kauppias 0207446710

marko.vuorimaa@k-rauta.fi

Tommi Jämsén, Myymäläpäällikkö 0207446743

tommi.jamsen@k-rauta.fi

Tuija Vuorimaa, Talouspäällikkö 0207446711

tuija.vuorimaa@k-rauta.fi

Päivi Pappinen, Konttoripäällikkö 0207446712

paivi.pappinen@k-rauta.fi

Sirpa Härkönen, asiakastilit ja laskutus 0207446713
sirpa.harkonen@k-rauta.fi

 

 

RAKENNUSTARVIKE- JA
TALOTEKNIIKKA
OSASTO

0207446701

Sami Likola, Osastopäällikkö 0207446724

sami.likola@k-rauta.fi

Jari Laitinen 0207446721

jari.j.laitinen@k-rauta.fi

Mika Ronkainen 0207446739

mika.ronkainen@k-rauta.fi

Jarkko Korhonen 0207446727

jarkko.korhonen@k-rauta.fi

Petri Vahteri 0207446726
petri.vahteri@k-rauta.fi

 

 

Sami Likola, yritysmyynti 0207446724

sami.likola@k-rauta.fi

Tuomo Virtanen, yritysmyynti 0207446723
tuomo.virtanen@k-rauta.fi

 

Marko Haavisto, TALOMYYNTI 0207446729

marko.haavisto@k-rauta.fi

 

NOUTOPIHA

0207446705
Sami Likola, kuljetukset 0207446724

sami.likola@k-rauta.fi

Noutopihan kassa

 

0207446715

SISUSTUS/KODINKONEOSASTO

0207446703

Juha Näreaho, Osastopäällikkö 0207446732

juha.nareaho@k-rauta.fi

sisustus.tourutorni@k-rauta.fi

Osaston puhelin 

0207446731

Leena Ryynänen

0207446753

Sinikka Honkonen

0207446736

Riikka Arponen
riikka.arponen@k-rauta.fi

0207446737

Markus Hienonen

0207446754
Timo Puttonen 0207446745
timo.puttonen@k-rauta.fi

 

 

Jani Korhonen, yritysmyynti
jani.korhonen@k-rauta.fi

0207446738
Panu ikävalko, yritysmyynti 0207446722

panu.ikavalko@k-rauta.fi

Ossi Heikkilä, keittiömyynti 0207446740

ossi.heikkila@k-rauta.fi

 

 

 

TYÖVÄLINEOSASTO JA PIHA &PUUTARHA

0207446704

Tommi Jämsen, Osastopäälikkö 0207446743

tommi.jamsen@k-rauta.fi

Kari Keisanen 0207446744

kari.keisanen@k-rauta.fi

Markku Pajula
markku.pajula@k-rauta.fi

0207446746
Minna Kumpulainen 0207446730

minna.kumpulainen@k-rauta.fi

Erkki Lappeteläinen 0207446747

erkki.lappetelainen@k-rauta.fi

 

 

Puutarhamyymälä, kasvit 0207446735
Puutarhamyymälä, kassa 0207446733
   

 0207 -alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puhelu + lankaliittymästä 6,91 snt/min ja matkapuhelimesta 16,69 snt/min. Sis alv. 

 

Kuluttajan aiemmin tehtyä kauppaa tai sopimusta koskeva, tämän liittymäsopimuksen mukainen asiakaspalvelunumero 0408492174