Yhteystiedot K-rauta 75

K-rauta 75

Vanha Porvoontie 243
01380 Vantaa

Vaihde  0207 75 75 75
Info fax. 0207 75 75 86

0207-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puhelu + lankaliittymästä 7,00 snt/min ja matkapuhelimesta 17,00 snt/min. sis alv.

 

KONTTORI

Ismo Penttinen
kauppias
0207 75 75 00
040 760 9999
ismo.penttinen@k-rauta.fi

Jyri Hursti
myymäläpäällikkö
0207 75 75 11
jyri.hursti@k-rauta.fi

Pasi Kallioniemi
talouspäällikkö
0207 75 75 01
050 528 7120
pasi.kallioniemi@k-rauta.fi

Jonne Pirttikoski
ostaja
0207 75 75 09
jonne.pirttikoski@k-rauta.fi

Jenny Pirttikoski (äitiysvapaalla)

Reetta Paavola
asiakastilit, verkkokauppa-asiat                                                               0207 75 75 81
reetta.paavola@k-rauta.fi

RAKENNUSTARVIKE JA LVI
rakennustarvike.vantaa@k-rauta.fi

 

0207 75 75 10
Fax 0207 75 75 17

Juha Kankimäki
myyntipäällikkö
0207 75 75 18
juha.kankimaki@k-rauta.fi

Jussi Järvinen
0207 75 75 15

Kari Kulonen
0207 75 75 16

Jari Sermiö
0207 75 75 42
jari.sermio@k-rauta.fi

SISUSTUS JA KALUSTEET
sisustus.vantaa@k-rauta.fi

0207 75 75 20
Fax 0207 75 75 26

Jonne Pirttikoski
myyntipäällikkö
0207 75 75 09
jonne.pirttikoski@k-rauta.fi

Heidi Hanka                                                                           keittiöt ja kalusteet
0207 75 75 08                                                                heidi.b.hanka@k-rauta.fi         

Heikki Kaisto                                                                   

keittiöt ja kalusteet                                                                         0207 75 75 27                                                     heikki.kaisto@k-rauta.fi                                                                            

ASENNUS- JA REMONTTIMYYNTI


Jussi Karjala
044 75 77 282
jussi.karjala@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI, avoinna ma-pe klo 7-16


Juha Penttinen
myyntipäällikkö
0207 75 75 33
juha.penttinen@k-rauta.fi

Maija Kaipiainen
0207 75 75 61
maija.kaipiainen@k-rauta.fi

Päivi Javanainen
0207 75 75 34
paivi.javanainen@k-rauta.fi

TYÖVÄLINE
tyovaline.vantaa@k-rauta.fi

0207 75 75 50

Lauri  Mononen
myyntipäällikkö, työväline
0207 75 75 51
lauri.mononen@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA
puutarha.vantaa@k-rauta.fi

0207 75 75 60

Lauri Mononen
myyntipäällikkö, piha ja puutarha
0207 75 75 51
lauri.mononen@k-rauta.fi
TALOMYYNTI fax 0207 75 75 73

Ilkka Oksanen
0207 75 75 71
ilkka.oksanen@k-rauta.fi

Tuula Arrenius
0207 75 75 72
tuula.arrenius@k-rauta.fi

VARASTO/NOUTOPIHA
logistiikka.vantaa@k-rauta.fi


0207 75 75 90

Marko Rissanen                                            logistiikkapäällikkö 
0207 75 75 89                                                                  marko.rissanen@k-rauta.fi                                                                   

Tavaranvastaanotto
0207 75 75 97

Asiakasnoudot
0207 75 75 98

Asiakaskahvio
0207 75 75 07

0207-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puhelu + lankaliittymästä 7,00 snt/min ja matkapuhelimesta 17,00 snt/min. Sis alv.