Yhteystiedot K-rauta Skanssi

K-rauta Skanssi

Mustionkatu 1
20750 Turku

KESKUS / INFO

02 2600 600

skanssi@k-rauta.fi 

ASENNUSPALVELUT

Mika Siltanen 
Asennuspalveluvastaava
044 7108 626
mika.siltanen@k-rauta.fi

ASIAKASTILIT

Maarit Pirttilahti
044 7108 472
maarit.pirttilahti@k-rauta.fi

DESIGN CENTER /
KALUSTEET JA
SÄILYSTYSRATKAISUT

 

02 2600 649 - palvelupisteen yhteinen numero
kaluste.skanssi@k-rauta.fi

Myyntipäällikkö
Kai Niemi     
02 2600 627
kai.niemi@k-rauta.fi

Keittiökalusteet
Markus Ungern     
040 765 3349
markus.ungern@k-rauta.fi

Kylpyhuone kalusteet
Dennis Javne
02 2600 642
dennis.javne@k-rauta.fi

Säilyttäminen
Outi Hanttu
02 2600 628
outi.hanttu@k-rauta.fi

Sähkö ja valaistus
Visa Turunen
02 2600 645
visa.turunen@k-rauta.fi

KODIN SISUSTUS, MAALI
JA LATTIANPÄÄLLYSTE
02 2600 629 - palvelupisteen yhteinen numero
sisustus.skanssi@k-rauta.fi

Myyntipäällikkö
Kai Niemi     
02 2600 627
kai.niemi@k-rauta.fi

Tapetointi ja laatoitus
Sini Raevaara
02 2600 625
sini.raevaara@k-rauta.fi

Maalaus ja lattian päällysteet
Salla Laine
02 2600 620
salla.laine@k-rauta.fi

 RAKENNUSTARVIKE
JA TALOTEKNIIKKA

 02 2600 610 - palvelupisteen yhteinen numero

Myyntipäällikkö
Jari Luotonen     
040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi

Omamyyjä     
Jari Hallgren     
044 7108 610
jari.hallgren@k-rauta.fi

Tomi Somermaa     
044 7108 641
tomi.somermaa@k-rauta.fi

TYÖVÄLINE JA PIENRAUTA 02 2600 659 - palvelupisteen yhteinen numero
tyva.skanssi@k-rauta.fi

Myyntipäällikkö
Jari Luotonen     
040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi
PUUTARHA

02 2600 669 - palvelupisteen yhteinen numero
puutarha.skanssi@k-rauta.fi

Myyntipäällikkö
Kai Niemi     
02 2600 627
kai.niemi@k-rauta.fi

Grillaus ja kalusteet
Kirsi Ingman
02 2600 662
kirsi.ingman@k-rauta.fi

Viherpiha
Riitta Pakarinen
02 2600 668
riitta.pakarinen@k-rauta.fi

 PRO CENTER

02 2600 689 - palvelupisteen yhteinen numero

Myyntipäällikkö
Sami Wuorio     
044 7108 467
sami.wuorio@k-rauta.fi

Kari Pietilä     
044 7108 683
kari.pietila@k-rauta.fi

Lassi Simolin     
050 3837 684
lassi.simolin@k-rauta.fi

Tommi Rintala     
044 7108 612
tommi.rintala@k-rauta.fi

TALOMYYNTI Jari Luotonen     
040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi
KAUPPIAS Juha Huunonen
02 2600 600
juha.huunonen@k-rauta.fi
SAHAUSPALVELU Jouni Oksanen        
044 7108 677

NOUTOPALVELU,
ULKOMYYMÄLÄ JA
SAAPUVA TAVARA

Noutopalvelu
044 7108 678
varasto.skanssi@k-rauta.fi

Logistiikka-, turvallisuus- ja kiinteistövastaava
Antti Lehtimäki
044 7108 673
antti.lehtimaki@k-rauta.fi

OSTAJAT

Tuotepäällikkö
Janne Mäkinen
02 2600 600
janne.makinen@k-rauta.fi

Ostaja
Tommi Huunonen
044 7108 652
tommi.huunonen@k-rauta.fi

Varalla:

Antti Lehtimäki
044 7108 673
antti.lehtimaki@k-rauta.fi

Kim Suomi
kim.suomi@k-rauta.fi

 

Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.