K-Rauta Alahärmä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

M & T Erkinheimo oy

Yhteystiedot

Saharakaari 5, 62300 Alahärmä
puh. 020 761 9140
Fax: 020 761 9144                                                      Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 040-826 3420, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 010-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min ja matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Alahärmä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Mika Erkinheimo, kauppias
040 561 5230
mika.erkinheimo@k-rauta.fi
Marko Alahuhta, rakennustarvike, LVI, puutavara
040 826 3420
marko.alahuhta@k-rauta.fi
Jarkko Sainio, rakennustarvike, työväline, pienrauta
040 826 3461
jarkko.sainio@k-rauta.fi
Juha Nukala, rakennustarvike, työväline, pienrauta
040 826 3419
juha.nukala@k-rauta.fi
Mirva Koivula, sisustus ja kodinkalusteet
040 826 3418
mirva.koivula@k-rauta.fi
Marina Saviaro, sisustus ja kodinkalusteet. Betjäning på svenska fås också.
046-922 5859
marina.saviaro@k-rauta.fi
konttori
040 826 3417