K-Rauta Alajärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 14
Sunnuntai
Suljettu

RAUTA-AHMA OY

Yhteystiedot

Alajärventie 14, 62900 Alajärvi
puh. (06) 557 2524 (06) 557 2524
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Alajärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi ja noudettavaksi sopimuksen mukaan. Tarvittaessa kuljetamme tuotteet omalla paketti- tai kuorma-autolla. Lainaamme myös kuomullista peräkärryä, meiltä ostettujen tuotteiden kotiin kuljetukseen.

Marraskuu Tarjoukset

Myymälämme Tarjoukset

Henkilöstö

Matti Ahonen, kauppias, rakennustarvike
040 045 5482 040 045 5482
matti.j.ahonen@k-rauta.fi
Anne Tuomisto, kauppias, kodinkone, konttori
040 775 8984 040 775 8984
anne.tuomisto@k-rauta.fi
Pia Vallivaara, kassa, konttori
044 757 2534 044 757 2534
pia.vallivaara@k-rauta.fi
Markku Leppäkangas, rakennustarvike
markku.leppakangas@k-rauta.fi
Olli Rintala, rakennustarvike
044 757 2536 044 757 2536
olli.rintala@k-rauta.fi
Pentti Pitkänen, työkalu, pienrauta
pentti.pitkanen@k-rauta.fi
Tero Korkea-aho, LVI
tero.korkea-aho@k-rauta.fi
Risto Männikkö, sisustus
risto.mannikko@k-rauta.fi
Maarit Takamäki, sisustus
maarit.takamaki@k-rauta.fi
Teija Pesu, kodinkone
teija.pesu@k-rauta.fi
Marko Svan, varastopäällikkö
050 576 7259 050 576 7259
marko.svan@k-rauta.fi