Yhteystiedot K-rauta Espoon keskus

K-rauta Espoon keskus

Nimismiehenpelto 3
02770 Espoo
Puhelin 09 348 381 
 
 
   

KAUPPIAS

 

Antti Hiilesniemi
09 348 381
antti.hiilesniemi@k-rauta.fi

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ

Jari Niskanen
09 348 38 227
jari.t.niskanen@k-rauta.fi

TALOUS

Eija Hiilesniemi
09 348 38 282
eija.hiilesniemi@k-rauta.fi

ASIAKASTILIT

Riitta Järvenpää
09 348 38 283
riitta.jarvenpaa@k-rauta.fi

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ 
Työväline ja puutarha & valaistus

Georg Falck
09 348 38 226
georg.falck@k-rauta.fi

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
Rakennustarvike

Jari Laakso
09 348 38 206
jari.laakso@k-rauta.fi

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Rakennustarvike

Matti Kättö
09 348 38 230
matti.katto@k-rauta.fi

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
Sisustus ja kodin kalustaminen
Petteri Pitkänen
09 348 38 253
petteri.pitkanen@k-rauta.fi


Ammattiasiakasmyynti

09 348 38 292


Petri Friman
09 348 38 214
petri.friman@k-rauta.fi


Veli-Pekka Saari
09 348 38 215
vellu.saari@k-rauta.fi


Roger Westerlund
09 348 38 216
roger.westerlund@k-rauta.fi

Janne Lehtoaho
09 348 38 237
janne.lehtoaho@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

    
Urpo Heikkinen
040 417 1010
urpo.heikkinen@k-rauta.fi

KEITTIÖMYYNTI

Toni Österberg
050 545 9837
toni.osterberg@petrakeittiot.fi

Jorma Behm
044 0277 303
jorma.behm@petrakeittiot.fi
ENERGIAOSAAJA
Juha Partti
09 348 38 229
juha.partti@k-rauta.fi
   
OSASTOT  

KYLPYHUONEKALUSTEET

 

09 348 38 293

Stiina Komi
Tiiminvetäjä
09 348 38 204
stiina.komi@k-rauta.fi

 

Reetta Karri
09 348 38 239
reetta.karri@k-rauta.fi

Eija Kiikeri
09 348 38 246
eija.kiikeri@k-rauta.fi

KODIN SISUSTAMINEN JA MAALI
sisustus.espoo@k-rauta.fi

 

09 348 38 294

Jussi Pöyhönen

Tiiminvetäjä

09 348 38 238

jussi.poyhonen@k-rauta.fi

VALAISTUS JA SÄHKÖ
PIHA JA PUUTARHA
piha.espoo@k-rauta.fi

 

09 348 38 296


Marjon Kauppinen
Tiiminvetäjä
09 348 38 243
marjon.kauppinen@k-rauta.fi

TYÖKALUT JA PIENRAUTA
tyovaline.espoo@k-rauta.fi

09 348 38 297

Tommi Pätäri
Tiiminvetäjä
09 348 38 203
tommi.patari@k-rauta.fi

RAKENTAMINEN JA LVI
rakennustarvike.espoo@k-rauta.fi

09 348 38 291

Esko Tenho
Tiiminvetäjä
09 348 38 225
esko.tenho@k-rauta.fi

Simo Eerola
09 348 38 217
simo.eerola@k-rauta.fi
 
Juha Palin
09 348 38 269
juha.palin@k-rauta.fi

Matti Lemmetti
09 348 38 224
matti.lemmetti@k-rauta.fi

Antti Räsänen
09 348 38 265
antti.rasanen@k-rauta.fi

Panu Laasanen
09 348 38 218
panu.laasanen@k-rauta.fi

ULKOMYYMÄLÄ

09 348 38 299


Timo Miinala
Tiiminvetäjä
09 348 38 278 
timo.miinala@k-rauta.fi

KAHVIO

09 348 38 289

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.