Yhteystiedot K-rauta Hämeenlinna

K-rauta Hämeenlinna

Katsastusmiehentie 6
13130 Hämeenlinna
Puhelin 03 615 551 
 
   
LVI- JA RAKENNUSTARVIKE Riku Juutinen
myyntipäällikkö
044 761 5554
riku.juutinen@k-rauta.fi
RAKENTAJAPALVELU
rakennustarvike.hameenlinna@k-rauta.fi

Timo Sysi-aho
044 761 5558

LVI / TALOTEKNIIKKA
talotekniikka.hameenlinna@k-rauta.fi

Jorma Lehto
044 761 5561

Ari-Pekka Kananen
044 761 5551

ULKOMYYMÄLÄ 044 761 5567
KULJETUKSET Markku Kallio
044 761 5569
TALOMYYNTI Jarmo Sinkko
0400 316 275
jarmo.sinkko@k-rauta.fi
 YRITYSMYYNTI

Ari Forsström
0400 510 792
ari.forsstrom@k-rauta.fi

Janne Salminen
044 761 5571
janne.salminen@k-rauta.fi

ASENNUSPALVELU
asennuspalvelu.hameenlinna@k-rauta.fi

Kimmo Kurki
044 761 5559
SISUSTUS JA KODIN KALUSTAMINEN /
TYÖVÄLINEET

Petri Laaksonen
myyntipäällikkö
044 761 5560
petri.laaksonen@k-rauta.fi
SISUSTUSPALVELU
sisustus.hameenlinna@k-rauta.fi

Anne Seppänen
044 761 5552

Susanna Aaltonen
044 761 5555

Mona Vilkki
044 761 5553

Maarit Kiljunen
044 761 5564

TYÖVÄLINEPALVELU
tyovaline.hameenlinna@k-rauta.fi

Juho Kraft
044 761 5566

 

 KEITTIÖT JA KALUSTEET 

Timo Säkkilä
044 526 9657
timo.sakkila@petrakeittiot.fi

 

Piia Pihlajamäki              

044 326 5506

   
PUUTARHAMYYMÄLÄ

Antti Parkkinen
044 761 5570

antti.parkkinen@k-rauta.fi

 

HALLINTO Tommi Rauma         
kauppias
044 593 5688
tommi.rauma@k-rauta.fi

LASKUTUS / RESKONTRA

 

OSTOPÄÄLLIKKÖ

 

Heini Lehtonen
044 761 5573
heini.lehtonen@k-rauta.fi

Taru Härmä

044 761 5562

taru.harma@k-rauta.fi

 

 

 

 

 

 

 

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.