K-Rauta Hankasalmi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
7 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Keskustie 24, 41520 Hankasalmi
puh. 014 44 1111
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Hankasalmi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme. Kuljetamme tilauksen tarvittaessa työmaalle. Tilaa netistä ja nouda kaupasta - palvelu nyt myös käytössä!

 

Henkilöstö

Arvo Kauppinen, kauppias, maatalous
014 44 1111
0500 643 381
arvo.kauppinen@k-rauta.fi
Kirsti Kauppinen, kauppias, sisustus, piha- ja puutarha
014 44 1111
050 382 0196
kirsti.kauppinen@k-rauta.fi
Heidi Hänninen, markkinointi, sisustus, piha- ja puutarha
014 44 1111
heidi.hanninen@k-rauta.fi
Jarmo Kauppinen, myymälävastaava, rakennustarvike työväline, koneet
014 44 1111
050 382 0191
jarmo.kauppinen@k-rauta.fi
Mika Hänninen, rakennustarvike, talomyynti
014 44 1111
050 382 0197
mika.hanninen@k-rauta.fi
Jaakko Minkkinen, työväline, LVI
014 44 1111
040 581 4089
jaakko.minkkinen@k-rauta.fi
Petri Roiha, pienrauta ja työväline
014 44 1111
040 536 6906
petri.roiha@k-rauta.fi
Tapani Iivarinen, konttori, laskutus
014 44 1111
044 071 9745
tapani.iivarinen@k-rauta.fi
Jouni Kauppinen, logistiikka, myynti
014 44 1111
hankasalmi@k-rauta.fi
Matti Viik, kuljetus
014 44 1111
hankasalmi@k-rauta.fi