K-Rauta K-maatalous Huittinen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 17:30
Maanantai - Perjantai
9 - 17:30
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kauppiaskatu 1, 32700 Huittinen
puh. (02) 560 6100
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Huittinen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Huittisten K-Rauta K-maatalouden kotisivuille

https://www.k-maatalous.fi/yhteystiedot/k-maatalous-yhteystiedot/k-maatalous-huittinen/

Myymälästämme löydät:
LVI-tuotteet, maalaus- ja sisustustarvikkeet, pienkoneet, puutarhatarvikkeet, rakennustarvikkeet, sahapuutavaran, työkoneet, työvälineet, kasvinsuojeluaineet, lannoitteet, rehut, varaosat ym.

Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Tervetuloa kaupoille!

Henkilöstö

Keijo Tiukka, kauppias
050 428 2228
keijo.tiukka@k-rauta.fi
Jussi Toivola, myymäläpäällikkö, yritysmyynti
040 847 0724
jussi.toivola@k-rauta.fi
Arja Tuori, konttori, laskutus
050 413 3417
arja.tuori@k-rauta.fi
Sonja Koskiniemi, kassa
050 560 7299
sonja.koskiniemi@k-rauta.fi
Marko Perttunen, K-Rauta: rakennustarvike, puu, LVI, yritysmyynti
044 748 0552
marko.perttunen@k-rauta.fi
Juha Haapasalo, K-Rauta: rakennustarvike, puu, LVI, työväline, pienrauta, puutarhakone
044 748 0502
juha.haapasalo@k-rauta.fi
Jari Nieminen, K-Rauta: työväline, pienrauta, puutarhakone
044 748 0556
jari.nieminen@k-rauta.fi
Riitta Huhta, sisustus: sisustusmateriaalit, sisustustarvike, kodin kalustaminen, suunnittelu
044 748 0553
riitta.huhta@k-rauta.fi
Nina Ruotsalainen, sisustus: sisustusmateriaalit, sisustustarvike, kodin kalustaminen, suunnittelu
044 748 0554
nina.ruotsalainen@k-rauta.fi
Tanja Rantanen, puutarha, kassa
044 748 0504
tanja.rantanen@k-rauta.fi
Ilkka Vuori, talomyynti, diplomitalomyyjä
040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Päivi Vuori, talomyynti, arkkitehti, diplomitalomyyjä
040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Vesa Kollin, K-maatalous: maataloustyökoneet, hallit, kuivurit, tuotantorakennukset
050 368 0770
vesa.kollin@k-maatalous.fi
Anne Seppälä, K-maatalous: lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvike
044 748 0555
anne.seppala@k-maatalous.fi
Mika Männistö, K-maatalous: lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvikkeet
050 522 0193
mika.mannisto@k-maatalous.fi
Jukka Ala-Juusela, K-maatalous: lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvike
050 516 9690
jukka.ala-juusela@k-maatalous.fi
Varasto/Ramirent
044 748 0510