K-Rauta Ivalo

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 13
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
Suljettu

Yhteystiedot

Ivalontie 71, 99800 Ivalo
puh. 020 742 4070
fax: (016) 663 631, Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ivalo Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Laitinen, sisustus ja pintamateriaalit
040 480 1677
juha.laitinen@k-rauta.fi
Linda Hannus, sisustus- ja pintamateriaalit
044 7237884
linda.hannus@k-rauta.fi
Aleksi Kinnunen, pienrauta ja työvälineet/varastoesimies
040 480 1685
aleksi.kinnunen@k-rauta.fi
Mika Siivikko, pienrauta ja työvälineet
044 706 7080
mika.siivikko@k-rauta.fi
Markku Portti, tarvikkeet ja varaosat, LVI
040 485 9770
markku.portti@k-rauta.fi
Esko Salo, rakennustarvike
040 485 5266
esko.salo@k-rauta.fi
Juha Kotikangas, ammattiasiakkaat, rakennustarvike
040 4801 665
juha.kotikangas@k-rauta.fi
Petri Linna, myymäläpäällikkö, ammattiasiakkaat, rakennustarvike
040 350 4663
petri.linna@k-rauta.fi
Jaana Strand, kassa/toimisto
040 712 6802
jaana.strand@k-rauta.fi
Maarit Adolfsen, kauppias/reskontra
050 463 6902
maarit.adolfsen@k-rauta.fi
Jouko Strand, kauppias
050 463 6900
jouko.strand@k-rauta.fi