K-Rauta Jämsä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17:30
Maanantai - Perjantai
8 - 17:30
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Ekosentie 1, 42100 Jämsä
puh. 020 7768 410
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Jämsä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin. 

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Ossi Haapakangas, kauppias, yritysmyynti
050 3210 600
ossi.haapakangas@k-rauta.fi
Pekka Haljala, myymäläpäällikkö, yritysmyynti & rakennustarvike
050 541 7875
pekka.haljala@k-rauta.fi
Tapani Salminen, yritysmyynti, rakennustarvike & LVI
040 577 4326
tapani.salminen@k-rauta.fi
Tuija Peltonen, sisustus& kodin kalustaminen
040 825  3386
tuija.peltonen@k-rauta.fi
Maritta Ojala, sisustus
050 314 5052
maritta.ojala@k-rauta.fi
Elli Sund, sisustus
040 825 2465
elli.sund@k-rauta.fi
Viljo Leikas, pienkoneet & veneet
040 825 2717
viljo.leikas@k-rauta.fi
Jouko Vehkamäki, myymälä
050 314 5053
jouko.vehkamaki@k-rauta.fi
Tuija Lehtinen, myymälä
040 825 3601
tuija.lehtinen@k-rauta.fi
Anne Vainio, piha ja puutarha & työvaatteet
040 549 3333
anne.vainio@k-rauta.fi
Timo Jylhä, varasto & logistiikka
040 724 4002
timo.jylha@k-rauta.fi
Hämäläinen Sami, varasto & logistiikka
040 825 2433
sami.hamalainen@k-rauta.fi
Jaana Ahlroth, taloushallinto & kassa
040 825 2623
jaana.ahlroth@k-rauta.fi