Yhteystiedot K-rauta Kajaani

K-rauta Kajaani

Kehräämöntie 24
87400 Kajaani
Puhelin 08 633 170
Faksi 08 626 645
 
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.

 
KESKUS- JA LASKUTUSPALVELUT
kajaani.konttori@k-rauta.fi

08 633 170 (puhelin)
08 626 645 (faksi)

Eija Mäki 
044 063 3217
eija.maki@k-rauta.fi

Jaana Sorsa, ostaja
044 063 3227
jaana.sorsa@k-rauta.fi

Eriika Moilanen
050 386 9925
eriika.moilanen@k-rauta.fi

EXPORT TO RUSSIA

Veronica Tervo
+358 50 3869 923 (tel.)
+358 8 626 645 (fax)
veronica.tervo@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

Tarmo Kaikkonen
050 555 7701
tarmo.kaikkonen@k-rauta.fi

ASENNUSPALVELU

Ota yhteys: kauppias Teuvo Oikarinen

050 386 9922 
teuvo.oikarinen@k-rauta.fi

 AMMATTIASIAKASMYYNTI

Matti Murtoperä
050 386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi

Toni Leinonen
050 386 9918
toni.leinonen@k-rauta.fi

 RAKENTAMINEN JA TALOTEKNIIKKA

044 063 3100 
08 626 496 (faksi)

Sami Heinonen
Osastopäällikkö
044 063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi

Juhani Elfving
044 063 3207
juhani.elfving@k-rauta.fi

Jari Lappalainen

044 063 3214

jari.lappalainen@k-rauta.fi

 

Jussi Rimpiläinen
044 063 3226
jussi.rimpilainen@k-rauta.fi

 

SISUSTAMINEN 
kajaani.sisustus@k-rauta.fi

044  063 3101

Irma Torkkola
Osastopäällikkö
044 063 3211
irma.torkkola@k-rauta.fi

Matti Murtoperä
050 386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi

Elsi Ylitalo
Keittiö-ja kalustemyynti
044 063 3404
elsi.ylitalo@k-rauta.fi

Atso Väyrynen
044 063 3228
atso.vayrynen@k-rauta.fi

 TYÖVÄLINE JA PIENRAUTA

044 0633 102

Sami Heinonen
Osastopäällikkö
044 063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi

Toni Leinonen
050 386 9918
toni.leinonen@k-rauta.fi

Jari Lappalainen
044 063 3214
jari.lappalainen@k-rauta.fi

PUUTARHAMYYMÄLÄ

Merja Korhonen
044 063 3225
merja.korhonen@k-rauta.fi

Anu Rantanen
044 063 3216
anu.rantanen@k-rauta.fi 

ULKOMYYMÄLÄ
kajaani.ulkomyymala@k-rauta.fi

044  0633104

Jukka Ollikainen
Varastopäällikkö
044 063 3218
jukka.ollikainen@k-rauta.fi

Risto Leinonen
044 063 3221

TAVARAN VASTAANOTTO Hellevi Kyllönen
044 063 3205
hellevi.kyllonen@k-rauta.fi
KAUPPIAAT

Irma Oikarinen
040 538 0691
irma.oikarinen@k-rauta.fi

Teuvo Oikarinen
050 386 9922
08 626 083 (faksi)
teuvo.oikarinen@k-rauta.fi