K-Rauta Karkkila

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Yrittäjäntie 24, 03600 Karkkila
puh. 020 7552 500
Fax: 020 7552 540
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Karkkila Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

www.vleino.fi

 

Henkilöstö

Juha Leppänen, kauppias                   Anne Leppänen, kauppias
Teemu Janger, rakennustarvike
0400 962 599
v.leino@k-rauta.fi / teemu.janger@k-rauta.fi
Petri Palonen, rakennustarvike
040 710 4633
petri.palonen@k-rauta.fi
Tapani Salin, rakennustarvike-ja LVI
040 710 4643
tapani.salin@k-rauta.fi
Mika Teivonen, työväline
040 710 4638
mika.teivonen@k-rauta.fi
Jussi Muurainen, sisustus- ja LVI
040 710 4635
jussi.muurainen@k-rauta.fi
Leila Ronkainen, sisustus -ja puutarha
040 710 4637
leila.ronkainen@k-rauta.fi
Kai Jarila, lämmitys -ja pienkoneet
0407104630
kai.jarila@k-rauta.fi
Laura Rinkinen,rehut-ja eläintarvikkeet,kassapalvelu
0407104627
laura.rinkinen@k-rauta.fi