K-Rauta Kaukajärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 11 - 16
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16
16.12 (Liike suljettu inventaarin vuoksi)
Suljettu
17.12 (Liike suljettu inventaarin vuoksi)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 11 - 16
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16
16.12 (Liike suljettu inventaarin vuoksi)
Suljettu
17.12 (Liike suljettu inventaarin vuoksi)
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
16.12 (Liike suljettu inventaarin vuoksi)
Suljettu
17.12 (Liike suljettu inventaarin vuoksi)
Suljettu

Yhteystiedot

Juvankatu 4, 33710 Tampere
puh. 020 7630 880 020 7630 880
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kaukajärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Sisustus ja kodin kalustaminen
0207630882 0207630882
sisustus.tampere@k-rauta.fi
Työväline/Piha ja puutarha
0207630882 0207630882
tyovaline.tampere@k-rauta.fi
Huoneistoremontit ja pienasennukset
0207 630882 0207 630882
0400897367
rakennustarvike.tampere@k-rauta.fi
Mikko Vatanen, yritysmyynti
040 551 9431 040 551 9431
0207 630 884
mikko.vatanen@k-rauta.fi
Tommi Alanen, yritysmyynti
0400 876 162 0400 876 162
0207630884
tommi.alanen@k-rauta.fi
Mila Rautio, yritysmyynti
0400897345 0400897345
mila.rautio@k-rauta.fi
Rainer Niutanen, yritysmyynti
0405404586 0405404586
rainer.niutanen@k-rauta.fi
Eero Seppä, varasto/kuljetuspalvelu
0207 630 885 0207 630 885
0400 897348
eero.seppa@k-rauta.fi
Anu Järvinen, laskutus
0400 897339 0400 897339
anu.jarvinen@k-rauta.fi
Keijo Numminen, kauppias
040 738 0344 040 738 0344
0207630880
keijo.numminen@k-rauta.fi
Teemu Toimela, keittiökalusteet, remonttimyyjä
+358400897367 +358400897367
teemu.toimela@k-rauta.fi