K-Rauta K-maatalous Kemijärvi

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 13
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Varastotie 6-8, 98100 Kemijärvi
puh. 010 286 6770
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Kemijärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Heikki Kortessalo, kauppias
040 196 5180
heikki.kortessalo@k-rauta.fi
Soile Kortessalo, kauppias
040 572 3164
soile.kortessalo@k-rauta.fi
Petri Jussila, myymäläpäällikkö, rakennustarvike, talotekniikka, lämmittäminen ja puutavara
050 349 9901
petri.jussila@k-rauta.fi
Jari Tikkanen, sisustus ja maalit, työväline
040 739 8014
jari.tikkanen@k-rauta.fi
Markku Ojala, varastopäällikkö
050 406 1135
markku.ojala@k-rauta.fi
Joni Pitkänen, varasto
050 349 9921
Niina Sulasalmi, puutarha, sähkö, valaistus, kassa
050 349 9918
niina.sulasalmi@k-rauta.fi