Yhteystiedot K-rauta Kirkkonummi

K-rauta Kirkkonummi

Purokummuntie 2
02400 Kirkkonummi
Puhelin 0400 219 107
Faksi 0207 999 881

 
 Osastojen suorat puhelinnumerot:  

RAKENNUSTARVIKE, LVI, TYÖVÄLINE, PIENRAUTA

Pinja Jaako
040 482 7278
pinja.jaako@k-rauta.fi

Jari Hakkola
040 356 4366
jari.hakkola@k-rauta.fi

Esa Kakkonen           
040 557 5875
esa.kakkonen@k-rauta.fi

SISUSTUS, KALUSTUS

Tuija Tuovinen
tuija.tuovinen@k-rauta.fi

Lisbet Helander
lisbet.helander@k-rauta.fi

040 557 5804

PUUTARHA

Robin Valtonen
040 557 5908
robin.valtonen@k-rauta.fi

Petra Aittamaa    
040 503 7137            
petra.aittamaa@k-rauta.fi

AMMATTIASIAKASMYYNTI,

ULKOVARASTO, NOUTOPIHA JA KULJETUKSET

Vastaava
Nico Öhman            
040 809 4166
nico.ohman@k-rauta.fi

 

AMMATTIASIAKASMYYNTI, UUDISRAKENNUKSET, TARJOUSLASKENTA

Roger Österman
040 359 3951
roger.osterman@k-rauta.fi

TAVARAN VASTAANOTTO 040 356 4362

 KONTTORI JA VERKKOKAUPPA

Essi Niskakangas            
040 359 3949
essi.niskakangas@k-rauta.fi

verkkokauppa.kirkkonummi@k-rauta.fi

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ

Johanna Heikkilä
0400 182 393
johanna.heikkila@k-rauta.fi

KAUPPIAS Martti Halmesmäki            
0400 170 283
martti.halmesmaki@k-rauta.fi