K-Rauta K-maatalous Kitee

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai (Helatorstai)
Suljettu
Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Puhoksentie 3, 82500 Kitee
puh. 040 833 0661
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Kitee Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Minna Hurri-Hyvärinen, kauppias
040-737 8714
minna.hurri-hyvarinen@k-rauta.fi
Sanna Hurri, kauppias
040-737 8704
sanna.hurri@k-maatalous.fi
Jani Hämäläinen, K-Rauta
040-833 0666
jani.hamalainen@k-rauta.fi
Risto Kinnunen, K-Rauta
040-833 0668
risto.kinnunen@k-rauta.fi
Terho Oinonen, K-Rauta
040-833 0665
terho.oinonen@k-rauta.fi
Tamara Ikonen, K-Rauta
040-833 0669
tamara.ikonen@k-rauta.fi
Martti Parviainen, K-Rauta
040-833 0672
martti.parviainen@k-rauta.fi
Esko Malinen, Maatalous
040-833 0662
esko.malinen@k-maatalous.fi
Juha Väistö, Maatalous
040-833 0664
juha.vaisto@k-maatalous.fi
Vesa Surakka, Varasto
040-833 0671
Anneli Immonen, kassa ja laskutus
040-8330 661
anneli.immonen@k-rauta.fi
Eila Kiiskinen, kassa ja laskutus
040-8330 670
eila.kiiskinen@k-rauta.fi