K-Rauta K-maatalous Kiuruvesi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Joulun avaus pe 1.12.2017    *Arvontaa! * Piparikahvit *Tarjouksia       Tervetuloa!

Yhteystiedot

Topintie 1, 74700 Kiuruvesi
puh. 050 579 2226 050 579 2226
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Kiuruvesi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557 040 553 1557
harri.heiskanen@k-rauta.fi
Arto Heiskanen, kauppias
0400 677 896 0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi
Maarit Ruotsalainen, kassa
050 579 2226 050 579 2226
maarit.a.ruotsalainen@k-rauta.fi
Mervi Ruotsalainen, kassa, piha ja puutarha
050 579 2237 050 579 2237
mervi.ruotsalainen@k-rauta.fi
Jari Kärkkäinen, rakennustarvike, LVI
050 579 2229 050 579 2229
jari.karkkainen@k-rauta.fi
Eija Kärkkäinen, pienkoneet ja -tarvikkeet, työvälineet ja helat
050 579 2172 050 579 2172
eija.karkkainen@k-rauta.fi
Ari Loppukaarre, sisustus
050 579 2232 050 579 2232
ari.a.loppukaarre@k-rauta.fi
Hannu Luttinen, maatila- ja tuotantotarvikkeet
050 579 2238 050 579 2238
hannu.luttinen@k-maatalous.fi
Alpo Mämmi, maatalous- ja karjatalouskoneet
050 579 2233 050 579 2233
alpo.mammi@k-maatalous.fi
Topi Tiikkainen, keittiö- ja kodin kalustaminen, sähkötyövälineet, asennus- ja suunnittelupalvelut
050 562 9085 050 562 9085
topi.tiikkainen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, talomyynti
050 587 1985 050 587 1985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Ari Hyvärinen, varasto
050 579 2236 050 579 2236
maarit.a.ruotsalainen@k-rauta.fi
Juha Kärkkäinen, varasto
050 579 2235 050 579 2235
maarit.a.ruotsalainen@k-rauta.fi
Raimo Ruotsalainen, sähkötyövälineet ja puutarhatyökoneet
050 579 2230 050 579 2230
raimo.ruotsalainen@k-rauta.fi