K-Rauta Klaukkala

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Yrittäjäntie 10, 01800 Klaukkala
puh. 09-348 47700 09-348 47700
fax 09-348 47701 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Klaukkala Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Henkilöstö

Pasi Korpisaari, kauppias
040 900 4413 040 900 4413
pasi.korpisaari@k-rauta.fi
Ilkka Silfver, yritysmyynti, rakennustarvikkeet
09 - 348 477 23 09 - 348 477 23
044 - 788 0208
ilkka.silfver@k-rauta.fi
Tatu Tetri, työvälineet, rakennustarvikkeet
09 - 348 477 42 09 - 348 477 42
tatu.tetri@k-rauta.fi
Tarmo Samula, rakennustarvikkeet, ostot
09 - 348 477 21 09 - 348 477 21
tarmo.samula@k-rauta.fi
Tarja Oikarainen, sisustus
09 - 348 477 33 09 - 348 477 33
tarja.oikarainen@k-rauta.fi
Mia Kappos, sisutus
09-348 477 31 09-348 477 31
mia.kappos@k-rauta.fi
Jamilla Invenius, sisustus ja pienrauta
09 - 348 477 32 09 - 348 477 32
jamilla@invenius@k-rauta.fi
Fanni Palomäki, piha ja puutarha
09 - 348 477 51 09 - 348 477 51
fanni.palomaki@k-rauta.fi
Anu Kuukkanen, kassavastaava
09 - 348 477 11 09 - 348 477 11
anu.kuukkanen@k-rauta.fi
Kuljetukset, jakeluauto
044 - 299 0400 044 - 299 0400
Teittinen Satu, konttoritoiminnot,laskutus
044-940 2730 044-940 2730
09-348 477 12
satu.teittinen@k-rauta.fi