K-Rauta Ylläs-Kolari

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: ei saatavilla!
Maanantai - Perjantai
Ei saatavilla!
Lauantai
Ei saatavilla!
Sunnuntai
Ei saatavilla!

Yhteystiedot

Asematie 1, 95900 Kolari
puh. 020 7850 730
fax: 020 7850 739, Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ylläs-Kolari Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Juho Talvensaari, kauppias
045 173 9666
juho.talvensaari@k-rauta.fi
Raili Ajanki, pienrauta ja sisustus
040 849 2434
raili.ajanki@k-rauta.fi
Tuomo Norrman, sisustus ja työvälineet
040 849 2436
tuomo.norrman@k-rauta.fi
Martta Ruokojärvi, piha ja puutarha
040 849 2435
martta.ruokojarvi@k-rauta.fi
Niilo Lohiniva, varastopalvelut
040 849 2438
niilo.lohiniva@k-rauta.fi
Esa Seikkula, yritysmyynti, maatalous
0400 272 614
esa.seikkula@k-rauta.fi
Tuomo Uusitalo, rakennustarvike ja LVI
040 512 4273
tuomo.uusitalo@k-rauta.fi