K-Rauta Ylläs-Kolari

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Asematie 1, 95900 Kolari
puh. 020 7850 730 020 7850 730
fax: 020 7850 739, Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ylläs-Kolari Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Juho Talvensaari, kauppias
045 173 9666 045 173 9666
juho.talvensaari@k-rauta.fi
Raili Ajanki, pienrauta ja sisustus
040 849 2434 040 849 2434
raili.ajanki@k-rauta.fi
Tuomo Norrman, sisustus ja työvälineet
040 849 2436 040 849 2436
tuomo.norrman@k-rauta.fi
Martta Ruokojärvi, piha ja puutarha
040 849 2435 040 849 2435
martta.ruokojarvi@k-rauta.fi
Niilo Lohiniva, varastopalvelut
040 849 2438 040 849 2438
niilo.lohiniva@k-rauta.fi
Esa Seikkula, yritysmyynti, maatalous
0400 272 614 0400 272 614
esa.seikkula@k-rauta.fi
Tuomo Uusitalo, rakennustarvike ja LVI
040 512 4273 040 512 4273
tuomo.uusitalo@k-rauta.fi