Yhteystiedot K-rauta Kotka

K-rauta Kotka

Jumalniementie 5
48600 Kotka
044-7900 900
kotka@k-rauta.fi

www.facebook.com/krautakotka

etunimi.sukunimi@k-rauta.fi

 

Puhelinvaihde

Info/Pääkassa

Verkkokauppatilauksiin liittyvät tiedustelut ja yhteydenotot verkkokauppa.kotka@k-rauta.fi

044-7900 900

044-779 6075





KAUPPIAAT








Myymäläpäällikkö

Tero Holopainen
p. 0500-754 315
tero.holopainen@k-rauta.fi

Johanna Holopainen
p. 050-537 7355
johanna.holopainen@k-rauta.fi 


Esa Virolainen
p. 044-779 6062
esa.virolainen@k-rauta.fi

KONTTORI 
kotka@k-rauta.fi
p. 044 443 0025

Saara Virolainen
saara.virolainen@k-rauta.fi 

Jenna Savolainen
jenna.savolainen@k-rauta.fi 

RAKENTAJAPALVELU
rakennustarvike.kotka@k-rauta.fi
p. 044 443 0020

Mika Vikman                            
mika.vikman@k-rauta.fi 

Jari Suomalainen
jari.suomalainen@k-rauta.fi

Petri Heino
petri.heino@k-rauta.fi 

YRITYSMYYNTI
yritysmyynti.kotka@k-rauta.fi
p. 044 443 0023

Pauli Riihelä
pauli.riihela@k-rauta.fi

Mika Vikman
mika.vikman@k-rauta.fi

TALOMYYNTI
talomyynti.kotka@k-rauta.fi

Jari Suomalainen
p. 044-279 6041

tai varaa aika
http://ajanvaraus.k-rauta.fi/k-rauta-kotka/talomyynti/calendar/101/ 

TYÖVÄLINE, PIHA JA PUUTARHA
VALAISIMET JA SÄHKÖTARVIKKEET 
tyovalineosasto.kotka@k-rauta.fi
p. 044 443 0022

Esa Virolainen
esa.virolainen@k-rauta.fi 

Irmeli Liinamaa                    
irmeli.liinamaa@k-rauta.fi 

 

 

SISUSTUS
sisustusosasto.kotka@k-rauta.fi
p. 044 443 0021

 

Iiro Puhakka
iiro.puhakka@k-rauta.fi 

Ingrit Kaarepere
ingrit.kaarepere@k-rauta.fi

Jani Pulkkinen
jani.pulkkinen@k-rauta.fi 

Päivi Ruhanen
paivi.ruhanen@k-rauta.fi

 

 
KEITTIÖ- JA KALUSTEMYYNTI Ursula Nurminen
p. 044-779 6051
ursula.nurminen@k-rauta.fi

tai varaa aika http://ajanvaraus.k-rauta.fi/k-rauta-kotka/keittioremontti-suunnittelu/calendar/64/

NOUTOPIHA
logistiikka.kotka@k-rauta.fi
p. 044 443 0024

Varastopäällikkö
Petri Vättö
petri.vatto@k-rauta.fi 

Elias Värri
elias.varri@k-rauta.fi

Antero Pousi           
antero.pousi@k-rauta.fi 

Juha Väänänen
juha.vaananen@k-rauta.fi 

Esa Hyvönen
esa.hyvonen@k-rauta.fi 

TAVARAN VASTAANOTTO
logistiikka.kotka@k-rauta.fi

Aki Niemi           
p. 044-779 6066
aki.niemi@k-rauta.fi 

Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.