K-Rauta Kouvola

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Tervasharjunkatu 1, 45720 Kuusankoski
puh. 0290 304 200 0290 304 200
0290-alkuisiin numeroihin matkapuhelimista ja lankaliittymistä soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 % • Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.      HUOM! PIHAMYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN 7-20
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kouvola Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Kankimäki, myymäläpäällikkö
0290 304 205 0290 304 205
juha.kankimaki@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, tiiminvetäjä Tuomo Taavila
0290 304 236 0290 304 236
tuomo.taavila@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, Vesa Toivari
0290 304 251 0290 304 251
vesa.toivari@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, Sari Rekola
0290 304 273 0290 304 273
sari.rekola@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, Juha Kulmala
0290 304 271 0290 304 271
juha.kulmala@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, Satu Witting
0290 304 282 0290 304 282
satu.witting@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, Timo Hirvi
0290 304 272 0290 304 272
timo.hirvi@k-rauta.fi
Rakentamisen tiimi, Juha-Matti Nuuttila
0290 304 238 0290 304 238
juha-matti.nuuttila@k-rauta.fi
Sisustamisen tiimi, tiiminvetäjä Minna Välimäki
0290 304 241 0290 304 241
minna.valimaki@k-rauta.fi
Sisustamisen tiimi
sisustus@k-rauta.fi
Oili Nuotio, Sisustussuunnittelu/kalustemyynti
0290 304 224 0290 304 224
oili.nuotio@k-rauta.fi
Satu Liljeqvist, Sisustussuunnittelu/kalustemyynti
0290 304 222 0290 304 222
satu.liljeqvist@k-rauta.fi
Satu Witting, Talomyynti
040 8619 352 040 8619 352
talomyynti.kouvola@k-rauta.fi
Arto Karnaattu, Pro Center
0400 856 583 0400 856 583
arto.karnaattu@k-rauta.fi
Ville Saarela, Pro  Center
0290 304 235 0290 304 235
ville.saarela@k-rauta.fi
Anne Salin, Pro Center
0290 304 242 0290 304 242
anne.salin@k-rauta.fi
Sami Tuovinen, Pro Center
044 7445 437 044 7445 437
sami.tuovinen@k-rauta.fi
Timo Pyykkönen Varasto / kuljetukset
0290 304 210 0290 304 210
timo.pyykkonen@k-rauta.fi
varasto.kouvola@k-rauta.fi
Asiakkaiden tekemät tilaukset: noudot ja kyselyt
044 7445 408 044 7445 408
Konttori, asiakastilit, tilinavaukset ja laskutus
044 7445 415 044 7445 415
konttori.kouvola@k-rauta.fi
Merja Karhu, Kauppias
040 5486 506 040 5486 506
merja.karhu@k-rauta.fi
Pentti Karhu, Kauppias
0400 551 322 0400 551 322
pentti.karhu@k-rauta.fi