K-Rauta Kouvola

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 20
Maanantai - Perjantai
8 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 20
Maanantai - Perjantai
8 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Tervasharjunkatu 1, 45720 Kuusankoski
puh. 0290 304 200 0290 304 200
FAX 05 744 5220 • 0290-alkuisiin numeroihin matkapuhelimista ja lankaliittymistä soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 % • Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kouvola Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Merja Karhu, Kauppias
040 5486 506 040 5486 506
merja.karhu@k-rauta.fi
Pentti Karhu, Kauppias
0400 551 322 0400 551 322
pentti.karhu@k-rauta.fi
Rakennustarvike/ Talotekniikka / LVI
0290 304 301 0290 304 301
Sisustus ja kodin kalustaminen
0290 304 224 0290 304 224
sisustus.kouvola@k-rauta.fi
Työkalut ja pienrauta
0290 304 305 0290 304 305
tyovaline.kouvola@k-rauta.fi
Sami Tuovinen, Asennuspalvelu
0290 304 237 0290 304 237
sami.tuovinen@k-rauta.fi
Oili Nuotio, Sisustussuunnittelu
0290 304 224 0290 304 224
oili.nuotio@k-rauta.fi
Satu Liljeqvist, Sisustussuunnittelu
0290 304 222 0290 304 222
satu.liljeqvist@k-rauta.fi
Satu Witting, Talomyynti
040 8619 352 040 8619 352
talomyynti.kouvola@k-rauta.fi
Arto Karnaattu, Yritysmyynti
0400 856 583 0400 856 583
arto.karnaattu@k-rauta.fi
Juha Mikkola, Yritysmyynti
050 5445 258 050 5445 258
juha.mikkola@k-rauta.fi
Anne Salin, Yritysmyynti
0290 304 242 0290 304 242
anne.salin@k-rauta.fi
Timo Pyykkönen Varasto / kuljetukset
0290 304 210 0290 304 210
timo.pyykkonen@k-rauta.fi
varasto.kouvola@k-rauta.fi
Asiakastilauskyselyt
044 7445 408 044 7445 408