Yhteystiedot K-rauta Kouvola

 

K-rauta Kouvola

Tervasharjunkatu 1
45720 Kuusankoski
Puh 0290 304 200
Fax 05 744 5220

 
  Kodin sisustaminen 0290 304 224
Keittiöt 0290 304 222
Valaistus/sähkötarvike/kodinkone 0290 304 205
Säilytys ja kodin tarvikkeet 0290 304 203
Maalit 0290 304 244
Sauna 0290 304 231
Takat, uunit 0290 304 230
Työkalut ja pienrauta 0290 304 271
Rakentaminen 0290 304 235
LVI 0290 304 235
Piha ja puutarha  0290 304 250
Talomyynti  040 8619 352

0290-alkuisiin numeroihin matkapuhelimista ja
lankaliittymistä soitetut puhelut maksavat
8,35 snt/puh + 16,69 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 %.

Jo tehtyjen kauppojen jatkohoito ja laskutuksen
kyselyt numerosta 044 7445 497, hinta normaali matkapuhelinmaksu. Matkapuhelinnumeroihin
soittamisen hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.
LASKUTUS
konttori.kouvola@k-rauta.fi

044 7445 413

SAAPUVA TAVARA

Asiakastilauskyselyt
044 7445 408

RAKENNUSTARVIKE, TALOTEKNIIKKA / LVI

Tuomo Taavila
0290 304 236
tuomo.taavila@k-rauta.fi

Ville Saarela
0290 304 235
ville.saarela@k-rauta.fi

Kari Puustinen
Myyntipäällikkö
0290 304 230
kari.puustinen@k-rauta.fi

TALOMYYNTI
talomyynti.kouvola@k-rauta.fi


Satu Witting
040 861 9352

TYÖVÄLINE
tyovaline.kouvola@k-rauta.fi

 

Juha Kulmala
0290 304 271

Timo Hirvi  
0290 304 272

Päivi Arponen
0290 304 273

Joonas Salo
Myymäläpäällikkö
joonas.salo@k-rauta.fi

VARASTO / KULJETUKSET
varasto.kouvola@k-rauta.fi

Timo Pyykkönen
0290 304 210
timo.pyykkonen@k-rauta.fi 

SISUSTUS
sisustus.kouvola@k-rauta.fi

Tuula Mikkola 
0290 304 243

Elina Elo
0290 304 244

Tomi Kanerva
0290 304 244

Eija Lehtinen
Myyntipäällikkö
0290 304 216
eija.lehtinen@k-rauta.fi

Piitu Johansson (äitiyslomalla)

SISUSTUSSUUNNITTELU

Oili Nuotio
0290 304 224
oili.nuotio@k-rauta.fi

Satu Liljeqvist
0290 304 222
satu.liljeqvist@k-rauta.fi

VALAISTUS / KODINKONE
kodinkone-valaistus.kouvola@k-rauta.fi

Raisa Pokki
0290 304 204

Aki Luostarinen
0290 304 205

PIHA / PUUTARHA
piha-puutarha.kouvola@k-rauta.fi

Merja Erkinharju 
0290 304 251

Lilli Kähkönen
0290 304 250

ASENNUSPALVELU
sami.tuovinen@k-rauta.fi

Sami Tuovinen
0290 304 237
sami.tuovinen@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI

Arto Karnaattu
0400 856 583
arto.karnaattu@k-rauta.fi

Jukka Pakarinen
040 725 9253
jukka.pakarinen@k-rauta.fi

Anne Salin
0290 304 242
anne.salin@k-rauta.fi

 KAUPPIAS

Merja Karhu
040 5486 506
merja.karhu@k-rauta.fi

Pentti Karhu
0400 551 322

0290-alkuisiin numeroihin
matkapuhelimista ja lankaliittymistä
soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh
+ 16,69 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 %.
Matkapuhelinnumeroihin soittamisen
hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.