Yhteystiedot K-rauta Kouvola

 

K-rauta Kouvola

Tervasharjunkatu 1
45720 Kuusankoski
Puh 0290 304 200
Fax 05 744 5220

 
  Kodin sisustaminen 0290 304 224
Keittiöt 0290 304 222
Valaistus/sähkötarvike/kodinkone 0290 304 205
Säilytys ja kodin tarvikkeet 0290 304 203
Maalit 0290 304 244
Sauna, takat, uunit, rakentaminen, LVI 0290 304 301
Työkalut ja pienrauta 0290 304 305
Piha ja puutarha  0290 304 306
Talomyynti  040 8619 352

0290-alkuisiin numeroihin matkapuhelimista ja
lankaliittymistä soitetut puhelut maksavat
8,35 snt/puh + 16,69 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 %.

Jo tehtyjen kauppojen jatkohoito ja laskutuksen
kyselyt numerosta 044 7445 497, hinta normaali matkapuhelinmaksu. Matkapuhelinnumeroihin
soittamisen hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.
LASKUTUS
konttori.kouvola@k-rauta.fi

044 7445 413

SAAPUVA TAVARA

Asiakastilauskyselyt
044 7445 408

RAKENNUSTARVIKE, TALOTEKNIIKKA / LVI

Tuomo Taavila
0290 304 236
tuomo.taavila@k-rauta.fi

Ville Saarela
0290 304 235
ville.saarela@k-rauta.fi

Tero Sahlman
0290 304 231
tero.sahlman@k-rauta.fi

Juha Mikkola
0290 304 238
juha.mikkola@k-rauta.fi

Vesa Toivari
0290 304 251
vesa.toivari@k-rauta.fi

TALOMYYNTI
talomyynti.kouvola@k-rauta.fi


Satu Witting
040 861 9352

TYÖVÄLINE
tyovaline.kouvola@k-rauta.fi

 

Juha Kulmala
0290 304 271
juha.kulmala@k-rauta.fi 

Timo Hirvi  
0290 304 272
timo.hirvi@k-rauta.fi 

Päivi Arponen
0290 304 273
paivi.arponen@k-rauta.fi 

Joonas Salo
Myymäläpäällikkö
0290 304 285
joonas.salo@k-rauta.fi

VARASTO / KULJETUKSET
varasto.kouvola@k-rauta.fi

Timo Pyykkönen
0290 304 210
timo.pyykkonen@k-rauta.fi 

SISUSTUS
sisustus.kouvola@k-rauta.fi

Tuula Mikkola 
0290 304 243
tuula.mikkola@k-rauta.fi

Elina Elo
0290 304 244
elina.elo@k-rauta.fi

Tomi Kanerva
0290 304 244
tomi.kanerva@k-rauta.fi

Mikko Jokinen
0290 304 203
mikko.jokinen@k-rauta.fi

Kaisa Koskinen
0290 304 209
kaisa.koskinen@k-rauta.fi

Minna Välimäki
0290 304 241
minna.valimaki@k-rauta.fi

Piitu Johansson (äitiyslomalla)

SISUSTUSSUUNNITTELU

Oili Nuotio
0290 304 224
oili.nuotio@k-rauta.fi

Satu Liljeqvist
0290 304 222
satu.liljeqvist@k-rauta.fi

VALAISTUS / KODINKONE
kodinkone-valaistus.kouvola@k-rauta.fi

Raisa Pokki
0290 304 204

Aki Luostarinen
0290 304 205

PIHA / PUUTARHA
piha-puutarha.kouvola@k-rauta.fi


Lilli Kähkönen
0290 304 250

ASENNUSPALVELU
sami.tuovinen@k-rauta.fi

Sami Tuovinen
0290 304 237
sami.tuovinen@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI

Arto Karnaattu
0400 856 583
arto.karnaattu@k-rauta.fi

Jukka Pakarinen
040 725 9253
jukka.pakarinen@k-rauta.fi

Anne Salin
0290 304 242
anne.salin@k-rauta.fi

HANKINTA

Kari Puustinen
Ostaja/tuotepäällikkö
0290 304 230
kari.puustinen@k-rauta.fi

Sonja Malmqvist-Uotila
Ostoassistentti
0290 304 216
sonja.malmqvist-uotila@k-rauta.fi

 KAUPPIAS

Merja Karhu
040 5486 506
merja.karhu@k-rauta.fi

Pentti Karhu
0400 551 322
pentti.karhu@k-rauta.fi

0290-alkuisiin numeroihin
matkapuhelimista ja lankaliittymistä
soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh
+ 16,69 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 %.
Matkapuhelinnumeroihin soittamisen
hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.