Yhteystiedot K-rauta Kuninkoja

K-rauta Kuninkoja

Itäniityntie 9
21280 Turku

 

KESKUS / INFO         
0290 074 800

Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.
        
FAX 0290 074 899
        
Sähköpostiosoitteet etunimi.sukunimi@k-rauta.fi

 

RAKENTAJAPALVELU/LVI

0290 074 810

Myyntipäällikkö
Juha-Matti Ihamäki
044 7274 841
juha-matti.ihamaki@k-rauta.fi

Projektimyynti
Tuomas Railonvirta
044 7274 817
tuomas.railonvirta@k-rauta.fi

Tuomas Pahikkala
044 7274 858
tuomas.pahikkala@k-rauta.fi

Mika Vuorio
044 7274 856
mika.vuorio@k-rauta.fi

 

SISUSTUS JA KODINKALUSTEET

0290 074 820

Myyntipäällikkö
Juuso Elo
044 7274 818
juuso.elo@k-rauta.fi

Projektimyynti
Päivi Piispanen
044 7274 825
paivi.piispanen@k-rauta.fi

Projektimyynti
Sari Pirttijärvi
044 7274 823
sari.pirttijarvi@k-rauta.fi

Projektimyynti
Sannamari Alho
044 7274 833
sanna.alho@k-rauta.fi

Valaistus
Henna Lagerbohm
044 7274 863
henna.lagerbohm@k-rauta.fi

 

TYÖVÄLINEET JA PIENRAUTA


0290 074 850

Myyntipäällikkö
Juha-Matti Ihamäki    
044 7274 841
juha-matti.ihamaki@k-rauta.fi

Projektimyynti
Aleksi Uusilahti
044 7274 855
aleksi.uusilahti@k-rauta.fi

Jarkko Ravaska
044 7274 853
jarkko.ravaska@k-rauta.fi

Olli Fagerholm
044 7274 811
olli.fagerholm@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA


 

0290 074 860

Projektimyynti
Henna Lagerbohm
044 7274 863
henna.lagerbohm@k-rauta.fi

Grillit ja kylpytynnyrit
Tero Troberg
044 7274 862
tero.troberg@k-rauta.fi

 

KEITTIÖ- JA KALUSTESUUNNITTELU JA -MYYNTI


Sannamari Alho
044 7274 833
sanna.alho@k-rauta.fi

Sari Pirttijärvi
044 7274 823
sari.pirttijarvi@k-rauta.fi

ASENNUSPALVELUMYYNTI

Projektimyynti
Päivi Piispanen
044 7274 825
paivi.piispanen@k-rauta.fi

TALOMYYNTI, talopaketit ja loma-asunnot

Jämerä, Kimara ja Ainoakoti

Jukka Lamminpää
0400 530 220
jukka.lamminpaa@k-rauta.fi

AMMATTIASIAKASMYYNTI

0290 074 880

Myyntipäällikkö
Juuso Elo
044 7274 818
juuso.elo@k-rauta.fi

Mika Orpana
044 3364 844
mika.orpana@k-rauta.fi

Asko Kanervamäki
044 7274 882
asko.kanervamaki@k-rauta.fi

Tuomas Railonvirta
044 7274 817
tuomas.railonvirta@k-rauta.fi

ULKOMYYMÄLÄ

0290 074 840

Ulkomyymälän tiiminvetäjä
Matti Siipola
044 7274 815
matti.siipola@k-rauta.fi

SAAPUVA TAVARA / ASIAKASNOUDOT

Ostopäällikkö
Sampsa Lumiaho
044 7274 852
sampsa.lumiaho@k-rauta.fi

Ostaja
Robert Heinonen
044 7274 812
robert.heinonen@k-rauta.fi

Logistiikkatiiminvetäjä
Nina Selesniemi
044 7274 893
nina.selesniemi@k-rauta.fi

Saapuva tavara
Milla Kariluoto
044 3364 800
milla.kariluoto@k-rauta.fi

Asiakasnoudot
044 7274 849

VERKKOKAUPPA

044 7274 809

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ Hannu Salonen
0290 074 851
hannu.salonen@k-rauta.fi

KAUPPIAS

Sami Aalto
0290 074 808
sami.aalto@k-rauta.fi