K-Rauta K-maatalous Kuusamo

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Kuusamo

Yhteystiedot

Luomantie 4, 93600 Kuusamo
puh. 020 740 1040
Puheluiden hinnat: lankapuh. 8,21 snt/puh + 6,9 snt/min gsm 8,21 snt/puh + 14,9 snt/min
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Kuusamo Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

 

Meiltä löydät uudet Yamaha vapaa-ajan koneet, sekä laajan valikoiman vaihtolaitteita. Suoritamme myös huollot ja korjaukset pienkoneisiin. 

Henkilöstö

Heikki Korpela, kauppias
0400 600 750
heikki.korpela@k-rauta.fi
Arttu Korpela, rakennustarvike, työväline
044 555 1026
arttu.korpela@k-rauta.fi
Esa Määttä, rakennustarvike,työväline
0400 984 358
esa.maatta@k-rauta.fi
Tommi Meskus, asennuspalvelut / LVI myynti
0400 973 136
tommi.meskus@k-rauta.fi
Toni Talala, sisustus ja kodin kalustaminen
040 701 2069
toni.talala@k-rauta.fi
Vuokko Parviainen, sisustus ja kodin kalustaminen
0400 984 357
vuokko.parviainen@k-rauta.fi
Jukka Nevala, Maatalous/konemyynti
0400984354
jukka.nevala@k-maatalous.fi
Ari Määttä, maatalous, rakennustarvike/LVI
040 705 2018
ari.maatta@k-maatalous.fi
Charlotta Kittilä, Konttori
0400 984 356
charlotta.kittila@k-rauta.fi
Heli Tervo, kassa
020 740 1040
heli.maatta@k-rauta.fi
Varasto
020 740 1055
Kuljetus
0400 292 345