Yhteystiedot K-rauta Lappeenranta

K-rauta Lappeenranta
 
Tullitie 2
53500 Lappeenranta
Puhelin 05 620 811 

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.
 
KAUPPIAS Timo Tersa
0400 651 588
timo.tersa@k-rauta.fi
KONTTORI 

Kirsi Tersa
05 6208 220
kirsi.tersa@k-rauta.fi

Maria Tersa
05 6208 215
maria.tersa@k-rauta.fi

Niina Mitikka
05 6208 210
niina.mitikka@k-rauta.fi

Mia Tiitinen
05 6208 225
mia.tiitinen@k-rauta.fi

KASSA


Infokassa / kahvio    

 05 620 8250
 05 620 8251

 05 620 811

RAKENNUSTARVIKE/LVI

 
Janne Airas     
osastopäällikkö          
040 596 1902
janne.airas@k-rauta.fi

Joni Ritonen
05 6208 340
joni.ritonen@k-rauta.fi

Vesa Kiljunen     
05 6208 600, 044 759 9163
vesa.kiljunen@k-rauta.fi

Veikko Lampinen     
05 6208 300 / 05 6208 320 /
05 6208 340
veikko.lampinen@k-rauta.fi

Sami Fromholtz
040 533 9194
sami.fromholtz@k-rauta.fi

Topi Konttinen
05 6208 610 / 05 6208 620
topi.konttinen@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI Jari Vuori
0400 434 925
jari.vuori@k-rauta.fi

Markus Heimala
040 723 8274
markus.heimala@k-rauta.fi
TALOMYYNTI
talomyynti.lappeenranta@k-rauta.fi

Janne Airas     
040 596 1902
talomyynti.lappeenranta@k-rauta.fi
ASENNUSPALVELU Jukka Huopio
asennuspalveluvastaava     
050 575 4785
jukka.huopio@k-rauta.fi
SISUSTUS Jukka Huopio
osastopäällikkö
050 575 4785
jukka.huopio@k-rauta.fi
TAPETIT JA TEKSTIILIT 05 620 8400 
   

Minni Imeläinen         
minni.imelainen@k-rauta.fi
MAALAAMINEN 05 620 8430


Minni Imeläinen         
minni.imelainen@k-rauta.fi
LATTIAPÄÄLLYSTEET JA KERAMIIKKA 05 620 8510

Tommi Mäki
tommi.k.maki@k-rauta.fi

Jani Markku
jani.markku@k-rauta.fi

Jesse Repo
jesse.repo@k-rauta.fi
KEITTIÖ- JA KALUSTEMYYNTI,
SISUSTUSSUUNNITELMAT

Ritva Vanhoja     
0400 769 369
ritva.vanhoja@kymp.net
KODINKONEET, KALUSTAMINEN
JA VALAISTUS

Juha Huttunen
osastopäällikkö
05 620 8420
juha.huttunen@k-rauta.fi

Miila Voutilainen
05 6208 422
miila.voutilainen@k-rauta.fi

Tiina Ahola
05 6208 423
tiina.ahola@k-rauta.fi

Svetlana Huotari
05 6208 422
svetlana.huotari@k-rauta.fi

Jaana Kiljunen
05 6208 423
jaana.kiljunen@k-rauta.fi
TYÖVÄLINEET JA PIENRAUTA

Antti Jukarainen
osastopäällikkö
05 620 8500
antti.jukarainen@k-rauta.fi

Marko Moliis
05 620 8501
marko.moliis@k-rauta.fi

Tiina Turtiainen
05 620 8502
tiina.turtiainen@k-rauta.fi

Juuso Rautio
05 620 8501
juuso.rautio@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA

Kati Vainikka
osastopäällikkö
05 620 8254     
kati.vainikka-moisio@k-rauta.fi
      
        
Tanja Repo
VARASTO / KULJETUSPALVELUT

Jarno Laukkanen
osastopäällikkö
05 620 8231, 0440 511 523
jarno.laukkanen@k-rauta.fi

Timo Lantta         
Aleksander Komov         
Mauri Koppi         
Mikko Trygg
TAVARAN NOUTO JA VASTAANOTTO

05 6208 230     
Kalle Ovaska
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.