Yhteystiedot K-rauta Laune

K-rauta Laune

Pohjoinen Liipolankatu 3
15500 Lahti
Vaihde (03) 85 700
fax (03) 8570 500
tarjouspyynto.laune@k-rauta.fi

 

KAUPPIAAT

Diplomikauppias
Veijo Julkunen                                         
044-7570 344
veijo.julkunen@k-rauta.fi

Kauppias
Niina Julkunen
(03) 85 700
niina.julkunen@k-rauta.fi

 

Myymäläpäällikkö
Toni Tamminen
044-7570 332
toni.tamminen@k-rauta.fi

RAKENNUSTARVIKE- JA 
LVI-OSASTO

 

Erkka Huttunen
osastopäällikkö
044-7570 336
erkka.huttunen@k-rauta.fi

Risto Kallio
044-7570 334
risto.kallio@k-rauta.fi

Kari Mäkelä
044-7570 337
kari.makela@k-rauta.fi

Jarno Laaksonen
044-7570 331
jarno.laaksonen@k-rauta.fi

Seppo Hakala
044-7570 369
seppo.hakala@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

Pauli Mönkkönen
044-7570 335
pauli.monkkonen@k-rauta.fi

SISUSTUSOSASTO


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marika Kerttula
osastopäällikkö
044-7570 349
marika.kerttula@k-rauta.fi

Timo Aalto
044-7570 343
timo.aalto@k-rauta.fi

Satu Juntunen
044-7570 270
satu.juntunen@k-rauta.fi

Lari Liukkonen
044-7570 222
lari.liukkonen@k-rauta.fi

Anu Niemiaho
044-7570 347
anu.niemiaho@k-rauta.fi

Ville Ritvanen
044-7570 263
ville.ritvanen@k-rauta.fi

KEITTIÖMYYNTI
KALUSTE- JA REMONTTIMYYNTI

Jenni Laakso
044-7570 338
jenni.laakso@k-rauta.fi

Satu Vesanto
044-7570 256
satu.vesanto@k-rauta.fi

TYÖVÄLINEOSASTO
tyovaline.laune@k-rauta.fi

Ismo Ajanki
osastopäällikkö
044-7570 333
ismo.ajanki@k-rauta.fi

Petri Säisänen
044-7570 363

Jukka Pyykkö
044-7570 339

Timo Turpeinen
044-7570354

PIHA JA PUUTARHA
puutarha.laune@k-rauta.fi

Anni Uusitalo
osastopäällikkö
044-7570 355
anni.uusitalo@k-rauta.fi

Riitta Kemppi
044-7570 241

YRITYSMYYNTI

Ismo Ajanki
myyntipäällikkö
044-7570 333
ismo.ajanki@k-rauta.fi

Pasi Hautala
044-7570 341
pasi.hautala@k-rauta.fi

Nita Heikkilä
044-7570 327
nita.heikkila@k-rauta.fi

Petri Julkunen
044-7570362
petri.julkunen@k-rauta.fi

Jyri Simpanen
044-7570 348
jyri.simpanen@k-rauta.fi

ULKOMYYMÄLÄ

Jari Uusitalo
logistiikkapäällikkö
044-7570 356
jari.uusitalo@k-rauta.fi

Varastomyyjät
044-7570 358
044-7570 364

Kuljetuspalvelut
044-7570 351

Tavaran vastaanotto, saapuva ja lähtevä tavara
044-7570 357

TOIMISTO

Marjo Perenius
laskutus ja myyntireskontra
044-7570 202
marjo.perenius@k-rauta.fi

Linnea Tuominen
044-7570 324
linnea.tuominen@k-rauta.fi

 

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.