Yhteystiedot K-rauta Lielahti

K-rauta Lielahti
 
Turvesuonkatu 10
33400 Tampere
Puhelin 010 5380 300 
 
  Puhelut 010-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (SIS. ALV 24%), matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (SIS. ALV 24%). Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
KASSA/INFO 01053 803000
lielahti@k-rauta.fi
YRITYSPALVELU Juuso Elonheimo
kauppias
041 507 2669
juuso.elonheimo@k-rauta.fi

Veli-Pekka Palonen
050 575 6513
veli-pekka.palonen@k-rauta.fi

Jari Saarinen
0400-258254
jari.saarinen@k-rauta.fi


RAKENNUSTARVIKE, TYÖVÄLINE JA PUUTARHA

01053 80310,  palvelupisteen yhteinen numero

Ari Rintamäki
050 593 5602
ari.rintamaki@k-rauta.fi

Juha Ristolainen
myyntipäällikkö
050 9115626
juha.ristolainen@k-rauta.fi

Toni Huhta
050-9118487
tyovaline.lielahti@k-rauta.fi


Pekka Malkasilta
050 911 6201
tyovaline.lielahti@k-rauta.fi


Tero Hulkkonen
050 593 5614
tero.hulkkonen@k-rauta.fi

Ilari Apajainen
050 911 9065
ilari.apajainen@k-rauta.fi

SISUSTAJAPALVELU

01053 80330 , palvelupisteen yhteinen numero

Juha-Pekka Ristolainen
myyntipäällikkö
050 911 5626
juha.ristolainen@k-rauta.fi

Raija Jalaskoski
050 911 9741
raija.jalaskoski@k-rauta.fi

Sanni Torkkeli
050 911 8973
sanni.torkkeli@k-rauta.fi

Tuulia Virtanen
050 911 9632
tuulia.virtanen@k-rauta.fi

Silja Elonheimo
kalustemyynti  ja suunnittelu
silja.elonheimo@k-rauta.fi 
044-5555289

 

SISUSTUSSUUNNITTELIJA

Silja Elonheimo
suunnittelu ja myynti
silja.elonheimo@k-rauta.fi
044-5555289

Liisa Ketola
045 874 9140
liisa@liisak.fi

TALOMYYNTI, KIMARA JA VIESKA-TALOT Perttu Salmesvuori
040 5388071
perttu.salmesvuori@k-rauta.fi
PETRA-KEITTIÖT Jukka-Pekka Ruopio
050 569 8870
jukka-pekka.ruopio@petrakeittiot.fi



LOGISTIIKKA JA TAVARAN VASTAANOTTO

Kainulainen Joni
ostaja
050 438 5461
joni.kainulainen@k-rauta.fi
logistiikka.lielahti@k-rauta.fi

NOUTOMYYMÄLÄ

01053 80320
noutopiha.lielahti@k-rauta.fi

Mäkinen Antti
050 911 8596

Setälä Pasi
050 911 5739

KASSAT    
VÄLITTÄJÄ, INFOPISTE
01053 80300
lielahti@k-rauta.fi
TILINAVAUKSET JA LASKUTUS

Puustinen Katri
040-5960447
katri.puustinen@k-rauta.fi

Elonheimo-Hietala Sanna
kauppias
050 306 4153
sanna.elonheimo-hietala@k-rauta.fi