K-Rauta K-maatalous Loimaa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17:30
Maanantai - Perjantai
8 - 17:30
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Aleksis Kiven katu 9, 32200 Loimaa
puh. 02-762 5100
fax 02-763 2222 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Loimaa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kari Mylen, kauppias
050-502 3512
kari.mylen@k-rauta.fi
Päivi Vuori, talomyynti, arkkitehti, diplomitalomyyjä
040-522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, talomyynti
040-546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Ari Rajala, Rakennustarvike, myyntipäällikkö, yritysmyynti
050-566 7033
ari.rajala@k-rauta.fi
Arja Tuominen, Sisustustarvike (maalit, tapetit, lattiapinnoitteet, jne.)
0400-534 861
arja.tuominen@k-rauta.fi
Piritta Virtanen, Työväline ja pienrauta
044-748 0519
piritta.virtanen@k-rauta.fi
Joni Kalttonen, LVI
044-748 0515
joni.kalttonen@k-rauta.fi
Matti Keinonen, Pienkoneet (ruohonleikkurit jne.)
0400-836 712
matti.keinonen@k-maatalous.fi
K-Puu, Puutavaramyymälä (puutavara, listat, paneelit, yms.)
044-748 0530
k-puu.loimaa@k-rauta.fi
Teemu Heilala, Maatilatarvike
0500-403 404
teemu.heilala@k-maatalous.fi
Risto Peltola, Maatalouskoneet (kuivurit, tuotantorakennukset)
0500-729 251
risto.peltola@k-maatalous.fi
Mika Kivistö, Vilja ja siemen
050-400 1559
mika.kivisto@k-maatalous.fi
Antti Saarelainen, Maatalous, Tuotantotarvikkeet
050-517 0614
antti.saarelainen@k-maatalous.fi
Markku Ketonen, Maatalous, Tuotantotarvikkeet
044-748 0548
markku.ketonen@k-maatalous.fi