K-Rauta Loimaa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17:30
Maanantai - Perjantai
8 - 17:30
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Aleksis Kiven katu 9, 32200 Loimaa
puh. 02-762 5100 02-762 5100
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Loimaa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Loimaa

Henkilöstö

Kari Mylen, Kauppias
050-502 3512 050-502 3512
kari.mylen@k-rauta.fi
Tuomas Kotisalo, Myymäläpäällikkö
044-7480533 044-7480533
tuomas.kotisalo@k-rauta.fi
Kaija Hämäläinen, Konttori ja talous
040-5357608 040-5357608
kaija.hamalainen@lantmannenagro.fi
Ari Rajala, Procenter yritysmyynti, rakennustarvike, myyntipäällikkö
050-566 7033 050-566 7033
ari.rajala@k-rauta.fi
Joni Kalttonen, Procenter yritysmyynti, LVI
044-7480515 044-7480515
joni.kalttonen@k-rauta.fi
Mikko Mattila, Rakennustarvike
044-7480507 044-7480507
mikko.mattila@k-rauta.fi
Timo Salminen, Rakennustarvike
044-7480513 044-7480513
timo.j.salminen@k-rauta.fi
Thomas Säynäjäkangas, Työväline ja pienrauta, verkkokauppa
044-7480522 044-7480522
thomas.saynajakangas@k-rauta.fi
Matti Keinonen, Puutarha- ja pienkoneet
0400-836 712 0400-836 712
matti.keinonen@k-maatalous.fi
Arja Tuominen, Sisustus, sisustussuunnittelu
0400-534 861 0400-534 861
arja.tuominen@k-rauta.fi
Mari Saarelainen, Sisustus, sisustussuunnittelu, keittiö- ja kalustesuunnittelu ja -myynti
050-5885557 050-5885557
mari.saarelainen@k-rauta.fi
Risto Heino, Sisustus
044-7480514 044-7480514
risto.heino@k-rauta.fi
Sanna Pöllänen, Sisustus, piha ja puutarha
044-7480518 044-7480518
sanna.pollanen@k-rauta.fi
Päivi Vuori, Talomyynti, arkkitehti, diplomitalomyyjä
040-5220665 040-5220665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, Talomyynti
040-5462187 040-5462187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Varasto
044-7480520 044-7480520