K-Rauta Malinen Varkaus

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17:30
Maanantai
7 - 17:30
Tiistai
7 - 17:30
Keskiviikko
7 - 17:30
Torstai
7 - 17:30
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 17:30
Maanantai
7 - 17:30
Tiistai
7 - 17:30
Keskiviikko
7 - 17:30
Torstai
7 - 17:30
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Käsityökatu 30, 78200 Varkaus
puh. 017-366 3400 017-366 3400
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Malinen Varkaus Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Varkaus

Henkilöstö

Heli Malinen, Kauppias
040 5575 541 040 5575 541
heli.malinen@k-rauta.fi
Alpo Malinen, Kauppias
040  0570 443 040  0570 443
alpo.malinen@k-rauta.fi
Ari Otollinen, Rakennustarvike ja Yritysmyynti
044 5597 532 044 5597 532
ari.otollinen@k-rauta.fi
Kaarina Konttinen, Sisustus ja Kodin kalustaminen
044 5597 538 044 5597 538
kaarina.konttinen@k-rauta.fi
Jani Koponen, LVI, Rakennustarvike, Työväline, Pienrauta
044 5594 527 044 5594 527
jani.koponen@k-rauta.fi
Jari Pylkkänen, LVI, Työväline, Pienrauta ja Yritysmyynti
044 5597 533 044 5597 533
jari.pylkkanen@k-rauta.fi
Elina Mäki, (hoitovapaalla) Sisustus,
044 5597 536 044 5597 536
elina.maki@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
050 5871 985 050 5871 985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Tiina Kosunen, Keittiöt ja Kodin kalustaminen
044 5594 518 044 5594 518
tiina.kosunen@k-rauta.fi
Kari Immonen, Varasto
044 5597 537 044 5597 537
k-rauta.varkaus@k-rauta.fi
Juha Reisko, Kuljetus
044 5597 546 044 5597 546
k-rauta.varkaus@k-rauta.fi
Marja Otollinen, Konttori ja Laskutus
044 5594 511 044 5594 511
marja.otollinen@k-rauta.fi
Heidi Kolari, Kassa
044 5597 530 044 5597 530
heidi.kolari@k-rauta.fi