K-Rauta Malmi Procenter

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Malmi Procenter

Yhteystiedot

Kankiraudantie 6, 00700 Helsinki
puh. 020-7530 500 020-7530 500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Malmi Procenter Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme!
Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Marko Rinne, kauppias
040 5545 981 040 5545 981
marko.rinne@k-rauta.fi
Simo Raitanen, logistiikkapäällikkö
0500 997 951 0500 997 951
simo.raitanen@k-rauta.fi
Ville Juvakka, myyntipäällikkö yritysmyynti ja projektimyynti
040 536 1381 040 536 1381
ville.juvakka@k-rauta.fi
Hannu Rämö, yritysmyynti
040 547 4409 040 547 4409
hannu.ramo@k-rauta.fi
Janne Järvinen, yritysmyynti
050 352 2580 050 352 2580
janne.jarvinen@k-rauta.fi
Jari Helenius, yritysmyynti
040 835 5813 040 835 5813
jari.helenius@k-rauta.fi
Jukka Laiho, yritysmyynti
050 348 5044 050 348 5044
jukka.laiho@k-rauta.fi
Keijo Tenhunen, yritysmyynti
050 599 4021 050 599 4021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi
Rakennustarvike-osaston myyjät
rakennustarvike.malmi@k-rauta.fi
Janina Holmberg, myyntipäällikkö sisustus
040 536 1568 040 536 1568
janina.holmberg@k-rauta.fi
Sisustusosaston myyjät
sisustus.malmi@k-rauta.fi
Janne Määttänen, myyntipäällikkö työväline sekä pienrauta ja piha
040 739 6499 040 739 6499
janne.maattanen@k-rauta.fi
Työväline, piha ja puutarha -osaston myyjät
tyovaline.malmi@k-rauta.fi
Tomi Kiviranta, ostopäällikkö
tomi.kiviranta@k-rauta.fi
Helena Pohto, asiakastilit ja laskutus
050 5949 611 050 5949 611
helena.pohto@k-rauta.fi
Sini Jeronen, talouspäällikkö
040 5107 001 040 5107 001
sini.jeronen@k-rauta.fi
Tiia Jokinen, taloushallinto, ostolaskut ja verkkokauppa
050 550 3119 050 550 3119
tiia.jokinen@k-rauta.fi