K-Rauta Mäntsälä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai
8 - 19
Tiistai
8 - 19
Keskiviikko
8 - 19
Torstai (Helatorstai)
Suljettu
Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
10 - 14

Yhteystiedot

Maisalantie 17, 04600 Mäntsälä
puh. 019-689 3800
fax 019-687 2187 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Mäntsälä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Pekka Elosuo, Myyjä
Rakennustarvikkeet, Noutopiha tiiminvetäjä
019-689 3835
pekka.elosuo@k-rauta.fi
Ville Kollin, Myyjä
Projektimyynti
0447044078
ville.kollin@k-rauta.fi
Sirpa Halonen, Myyjä
Puutarha
019-689 3838
sirpa.halonen@k-rauta.fi
Satu Hollila, Myyjä
Kassa & puutarha
019-689 3827
satu.hollila@k-rauta.fi
Joni Järvinen, Myyjä
Noutopiha
019-6893817
Jaakko Männistö, Myyjä
Noutopiha
019-689 3837
jaakko.mannisto@k-rauta.fi
Antton Rossi, Kauppias
019-689 3825
antton.rossi@k-rauta.fi
Lotta Achrén-Rossi, Kauppias
Konttori & taloushallinto
019-689 3834
lotta.achren-rossi@k-rauta.fi