K-Rauta Masa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kivirannantie 8, 74130 Iisalmi
puh. 044 762 1048
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Masa Facebook

Kauppias tiedottaa

Puutarhamyymälämme palvelee su klo 12-16.

Henkilöstö

Mika Tikkanen, yritysmyynti, rakennustarvike
0503786011
mika.tikkanen@k-rauta.fi
Markku Mustonen, rakennustarvike
0447621047
markku.mustonen@k-rauta.fi
Kari Huttunen, talomyynti,talotekniikka
0503786010
kari.huttunen@k-rauta.fi
Martti Komulainen, rakennustarvike
0447621025
martti.komulainen@k-rauta.fi
Pekka Palanne, rakennustarvike
0447621009
pekka.palanne@k-rauta.fi
Markku Lyytinen, rakennustarvike, talotekniikka
0447621028
markku.lyytinen@k-rauta.fi
Maria Aho, sisustus, osastonvetäjä
0447621027
maria.aho@k-rauta.fi
Jaana Kossi, sisustus, maalit, pintamateriaalit
0447621040
jaana.kossi@k-rauta.fi
Hannu Pursiainen, sisustus, maalit
0447621020
hannu.pursiainen@k-rauta.fi
Jussi Holopainen, sisustus, kalusteet
0447621007
jussi.holopainen@k-rauta.fi
Maarit Ruotsalainen, sisustus,valaisimet
0447621030
maarit.ruotsalainen@k-rauta.fi
Jani Väätäinen, sisustus
044-7621033
jani.vaatainen@k-rauta.fi
Kullervo Rönkkö, työvälineet, osastonvetäjä
0447621022
kullervo.ronkko@k-rauta.fi
Ari Knuutinen, työvälineet
0447621026
ari.knuutinen@k-rauta.fi
Jouko Issakainen, työvälineet
0447621042
jouko.issakainen@k-rauta.fi
Teemu Ryhänen, puutarha, työvälineet
0447621012
teemu.ryhanen@k-rauta.fi
Sirpa Kainulainen, puutarhuri
0447621034
sirpa.kainulainen@k-rauta.fi
Satu Vinni, tilinavaukset, laskutus
0505821815
satu.vinni@k-rauta.fi
Anne Toivainen, kirjanpito, maksuliikenne
0447621039
anne.toivainen@k-rauta.fi
Sari Sirviö, kassa, laskutus
0447621045
konttori.masa@k-rauta.fi
Jenni Vehviläinen, kassa, laskutus
0447621048
konttori.masa@k-rauta.fi
Jarno Heiskanen, noutopiha, kuljetukset
0447621001
tapuli.masa@k-rauta.fi
Esko Nissinen, kuljetukset, kuorma-auto
0503786019
Jussi Saarelainen, noutopiha, puutavara
0447621015
tapuli.masa@k-rauta.fi
Jarmo Kärkkäinen, noutopiha, puutavara
0447621014
tapuli.masa@k-rauta.fi
Ari Loppukaarre, noutopiha
0447621002
tapuli.masa@k-rauta.fi
Sami Kumpulainen, noutopiha
0447621003
tapuli.masa@k-rauta.fi
Jouni Lappalainen, noutopiha
0447621016
Eero Kauppinen, putkimies
0503786007
eero.kauppinen@k-rauta.fi
Heikki Vinni, kauppias
0505585777
heikki.vinni@k-rauta.fi