Yhteystiedot K-rauta Masa

K-rauta Masa

Kivirannantie 8
74130 Iisalmi
Puhelin 044 762 1048

etunimi.sukunimi@k-rauta.fi

 
   

VAIHDE / KASSAT / INFO 

044 762 1048

044 762 1049

TALOMYYNTI

Kari Huttunen
050 378 6010
kari.huttunen@k-rauta.fi

KONTTORI

Anne Toivainen
Konttori
044 762 1039

Satu Vinni
Laskutus, asiakastilit
050 582 1815

RAKENNUSTARVIKE

Markku Mustonen
044 762 1047
markku.mustonen@k-rauta.fi

Martti Komulainen
044 762 1025
martti.komulainen@k-rauta.fi

Pekka Palanne
044 762 1009
pekka.palanne@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI Mika Tikkanen
050 378 6011
mika.tikkanen@k-rauta.fi
TALOTEKNIIKKA 

Kari Huttunen
050 378 6010
kari.huttunen@k-rauta.fi

Janne Lindman
044 762 1023
janne.lindman@k-rauta.fi

PUUTAVARA
tapuli.masa@k-rauta.fi

Jussi Saarelainen
044 762 1015

Jarmo Kärkkäinen
044 762 1014

SISUSTUS JA MAALIT

Jaana Kossi
044 762 1040
jaana.kossi@k-rauta.fi

Hannu Pursiainen
044 762 1020
hannu.pursiainen@k-rauta.fi

Marjo Luttinen
044 762 1010
marjo.luttinen@k-rauta.fi

Maarit Ruotsalainen
044 762 1030
maarit.ruotsalainen@k-rauta.fi

Maria Aho
044 762 1027
maria.aho@k-rauta.fi

TYÖVÄLINE JA PIENRAUTA

Kullervo Rönkkö
Osastopäällikkö
044 762 1022
kullervo.ronkko@k-rauta.fi

Ari Knuutinen
044 762 1026
ari.knuutinen@k-rauta.fi

Jouko Issakainen
044 762 1042
jouko.issakainen@k-rauta.fi

Teemu Ryhänen
044 762 1012
teemu.ryhanen@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA

Teemu Ryhänen
Grillit, kalusteet
044 762 1012
teemu.ryhanen@k-rauta.fi

Sirpa Kainulainen
044 762 1034
sirpa.kainulainen@k-rauta.fi

VARASTO JA KULJETUKSET

Jarno Heiskanen
044 762 1001

Ari Loppukaarre
044 762 1002

Esko Nissinen
Kuljetukset
050 378 6019

Jouni Lappalainen

044 762 1016

KAUPPIAS

Heikki Vinni
050 558 5777

 

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.