Yhteystiedot K-rauta Merituuli

K-rauta Merituuli

Isonniitynkuja 2
02270 Espoo
Puhelin 044 700 6600
 
SISUSTUS
merituuli.sisustus@k-rauta.fi

044 7006 610

Mikko Toikkanen
Osastopäällikkö
044 7006 511
mikko.toikkanen@k-rauta.fi

KODIN KALUSTAMINEN 
merituuli.kaluste@k-rauta.fi

044 7006 620

Tapio Hakulinen
Osastopäällikkö
044 7006 621
tapio.hakulinen@k-rauta.fi

TYÖVÄLINEET JA PIENRAUTA
merituuli.tyovaline@k-rauta.fi

044 7006 630

Jouni Oksanen
Osastopäällikkö
044 7006 531
jouni.oksanen@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA
merituuli.puutarha@k-rauta.fi

044 4020 730

Noora Nyman
Osastopäällikkö
044 7766 404
noora.nyman@k-rauta.fi

RAKENTAMINEN JA TALOTEKNIIKKA

044 7006 650

Aki Ranema
Osastopäällikkö
044 7006 551
aki.ranema@k-rauta.fi

Mikko Paakkunainen
044 7006 654
mikko.paakkunainen@k-rauta.fi

Mika Puurunen
044 7006 556
mika.puurunen@k-rauta.fi

Jarno Lindeman
044 7006 552
jarno.lindeman@k-rauta.fi

Henri Keurulainen
044 700 6656
henri.keurulainen@k-rauta.fi


Ammattiasiakasmyynti

Tero Pirttimaa
Myyntipäällikkö
040 5211 311
tero.pirttimaa@k-rauta.fi

Petri Tanskanen
040 0634 468
petri.tanskanen@k-rauta.fi

Ari En
044 7766 421
ari.en@k-rauta.fi

Markus Karjalainen
044 7116 518
markus.karjalainen@k-rauta.fi

K-RAUTA RENT

044 7006 650

KEITTIÖMYYNTI

Tiina Malinen
040 566 3152
tiina.malinen@petrakeittiot.fi

Krista Kinnunen
040 048 0437
krista.kinnunen@petrakeittiot.fi

TALOMYYNTI

Kalevi Rantalaiho
045 113 4998
kalevi.rantalaiho@k-rauta.fi

VARASTO

044 402 0731

Toni Turunen
Varastopäällikkö
044 700 6571
toni.turunen@k-rauta.fi

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ

Toni Jokinen
044 700 6666
toni.jokinen@k-rauta.fi

TALOUSPÄÄLLIKKÖ

Pernilla Malmström
044 700 6689
pernilla.malmstrom@k-rauta.fi

ASENNUSPALVELUPÄÄLLIKKÖ

Petteri Pekkinen
044 700 6524
petteri.pekkinen@k-rauta.fi

KAUPPIAS

Petri Lappalainen
050 559 1353
petri.lappalainen@k-rauta.fi

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.