Yhteystiedot K-rauta Mikkeli

K-rauta Mikkeli

Juvantie 1
50170 Mikkeli
Puhelin: 0207 600 200

 

 

Kodin sisustaminen 0207 600 220
Valaistus 0207 600 230
Keittiöt 0207 600 233 / 0207 600 238
Säilytys ja kodin tarvikkeet 0207 600 230
Sauna 0207 600 240
Takat, uunit 0207 600 210
Työkalut ja pienrauta 0207 600 250
Rakentaminen 0207 600 210
LVI 0207 600 240
Piha ja puutarha 0207 600 259
Talomyynti 0207 600 215
Noutomyymälä 0207 600 260

0207-alkuisiin numeroihin matkapuhelimista ja lankaliittymistä soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puh + 17 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 %.
Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Jo tehtyjen kauppojen jatkohoito ja laskutuksen kyselyt numerosta
040 532 8150, hinta normaali matkapuhelinmaksu.

KAUPPIAS

Markus Pokela
puh. 0500 617 927
markus.pokela@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

Kimmo Ihalainen
Talomyyjä
puh. 0207 600 215
0400 502 660
kimmo.ihalainen@k-rauta.fi

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ / RAKENTAMISEN MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Juha Pastila
puh. 0207 600 246
040 163 9681
juha.pastila@k-rauta.fi

ASUMISEN MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Juha Marttinen
puh. 0207 600 212
juha.marttinen@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI arkisin klo 7-15


Tero Matala
Yritysmyyjä, rakennustarvikkeet
puh. 0207 600 216
tero.matala@k-rauta.fi

Eeva Huotari
Yritysmyyjä, sisustustarvikkeet
puh. 0207 600 237
eeva.huotari@k-rauta.fi

OMAMYYJÄ

Mikko Huotari
puh. 0207 600 217
mikko.huotari@k-rauta.fi

ASENNUSPALVELUT

puh. 0207 600 210

RAKENNUSTARVIKE

puh. 0207 600 210
puutavara, rakennuslevyt, ovet, ikkunat, uunit

Veijo Räisänen
puh. 0207 600 213
veijo.raisanen@k-rauta.fi

Jani Häkkinen
puh. 0207 600 232
jani.hakkinen@k-rauta.fi

Mikko Huotari
puh. 0207 600 217
mikko.huotari@k-rauta.fi

SISUSTUS

puh. 0207 600 220
maalit, tapetit, laatat, lattianpäällysteet, listat

Tero Rahikainen
puh. 0207 600 221
tero.rahikainen@k-rauta.fi

Ville Lampinen
puh. 0207 600 284
ville.lampinen@k-rauta.fi

Ulla Tuulasjärvi
Sisustussuunnittelu, tapettimyynti
puh. 0207 600 223
ulla.tuulasjarvi@k-rauta.fi

Maria Molkova
puh. 0207 600 233
maria.molkova@k-rauta.fi

Aleksi Mutanen
puh. 0207 600 222
aleksi.mutanen@k-rauta.fi

Jorma Mikkonen
puh. 0207 600 226
jorma.mikkonen@k-rauta.fi

KODIN KALUSTAMINEN

puh. 0207 600 230
kylpyhuonekalusteet, säilytystarvikkeet, liukuovet

Tiina Penttinen - äitiyslomalla 2.4.2016 alkaen
Kodintarvikkeet ja suunnittelu
puh. 0207 600 234
tiina.penttinen@k-rauta.fi

Anne Nykänen
Kodintarvikkeet ja valaisimet
puh. 0207 600 214
anne.nykanen@k-rauta.fi

KEITTIÖMYYNTI

Hanna-Leena Iisakka
Keittiö- ja kalustesuunnittelu
puh. 0207 600 224
hanna-leena.iisakka@k-rauta.fi

LVI

puh. 0207 600 240
lämmitys, ilmanvaihto, talotekniikka
 
Markko Klemola
LVI-suunnittelu
puh. 0207 600 242
markko.klemola@k-rauta.fi
 
Ari Turunen
LVI-myynti
puh. 0207 600 243

TYÖVÄLINEET

puh. 0207 600 250

Sipi Pulkkinen
puh. 0207 600 253
sipi.pulkkinen@k-rauta.fi

Ilkka Kolehmainen
Työvälineet, helat, pienkoneet
puh. 0207 600 251
ilkka.kolehmainen@k-rauta.fi

Mikko Männistö
Työvälineet, helat, pienkoneet
puh. 0207 600 255
mikko.mannisto@k-rauta.fi

Jarkko Liukkonen
Työvälineet, helat, pienkoneet
puh. 020 7600 254
jarkko.liukkonen@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA

puh. 0207 600 259
 
Taimimyynti
puh. 0207 600 258
OSTOT Anne Partanen
sisustaminen ja työvälineet
puh. 0207 600 225
anne.partanen@k-rauta.fi

Jari Saastamoinen
rakennustarvike ja talotekniikka
puh. 0207 600 229
jari.saastamoinen@k-rauta.fi
VARASTO JA KULJETUS
varasto.mikkeli@k-rauta.fi
puh. 0207 600 260

TAVARAN VASTAANOTTO
vastaanotto.mikkeli@k-rauta.fi
puh. 0207 600 269

KONTTORI arkisin klo 8-16

puh. 0207 600 280

Petra Pokela
Kauppias
Konttoritoiminnot, myyntireskontra
puh. 050 561 5761
petra.pokela@k-rauta.fi

Tanja Kämppi
Ostoreskontra
Puh. 0207 600 282
tanja.kamppi@k-rauta.fi

KASSA Sami Tolvanen
Kassaesimies
puh. 020 7600 231
sami.tolvanen@k-rauta.fi

Heidi Mäkinen
Kassa


0207-alkuisiin numeroihin matkapuhelimista ja lankaliittymistä soitetut puhelut maksavat 8,28 snt/puh + 17 snt/min. Hinnat sis. alv:n 24 %.
Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.