K-Rauta Muhos

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai
8 - 18
Tiistai
8 - 18
Keskiviikko
8 - 18
Torstai (Helatorstai)
Suljettu
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Valtatie 17, 91500 Muhos
puh. 020 7280 100
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

 

Henkilöstö

Ota yhteyttä!
020 7280 100
Vesa Pirnes, Kauppias / yritysmyynti
0500 508 902
vesa.pirnes@k-rauta.fi
Kirsi Filppula
0415068656
kirsi.filppula@k-rauta.fi
Reima Mertaniemi
050 3492 374
reima.mertaniemi@k-rauta.fi
Antti Pietarila
040 550 0786
antti.pietarila@k-rauta.fi
Matti Lotvonen
0400 424 594
matti.lotvonen@k-rauta.fi
Ville Vierelä, Varasto
040 727 0886
ville.vierela@k-rauta.fi
Noora Pirnes, Kassa
040 726 8855
noora.pirnes@k-rauta.fi