Yhteystiedot K-rauta Naumanen

K-rauta Naumanen

Kaltimontie 4
80100 Joensuu
Puhelin: 050 311 2020

 

KODIN SISUSTAMINEN

044 425 8650

RAKENTAMINEN JA LVI

044 425 8620

RAKENTAJAPALVELU

Arto Mustonen
044 425 8685
arto.mustonen@k-rauta.fi

TYÖVÄLINEET JA PIENRAUTA

044 425 8660

KEITTIÖKALUSTEET

044 425 8640

PIHA JA PUUTARHA

044 425 8670

YRITYSMYYNTI, RAKENNUSTARVIKE

Jani Reinikainen
050 401 8378
jani.reinikainen@k-rauta.fi     

Pasi Manninen
050 311 2040
pasi.manninen@k-rauta.fi     

Tuomo Kaskinen
044 425 8631
tuomo.kaskinen@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI, SISUSTUS

Toni Turunen
050 311 2039
tony.turunen@k-rauta.fi     

Jukka Porkka
050 364 1686
jukka.porkka@k-rauta.fi

NOUTOPIHA

044 425 8680

TALOPAKETTIMYYNTI

Antti Parviainen
040 7793 910
antti.parviainen@k-rauta.fi

KAUPPIAS

Matti Naumanen
  Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.

Verkkolaskutusosoite

Kauko E. Naumanen Oy

K-rauta Naumanen, Joensuu

verkkolaskutusosoite: 003720211913

välittäjän tunnus: 003708599126

Operaattori: Liaison Technologies

 

Paperiset laskut

Kauko E. Naumanen Oy

K-rauta Naumanen, Joensuu

PL 126

40011 Heeros Palvelut