K-Rauta K-maatalous Nilsiä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Nilsiäntie 69, 73300 Nilsiä
puh. 01053 85200 01053 85200
01053-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa sekä kiinteän että mobiiliverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 12,09 snt/min. Reklamaatiot 050 3366 439.  Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 050 587 0148, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Nilsiä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kati Ruotsalainen, kauppias
Juha Hartikainen, osastonhoitaja, rakennustarvikemyynti
01053 85229 01053 85229
juha.hartikainen@k-rauta.fi
Vesa Oinonen, piha ja puutarha
01053 85227 01053 85227
vesa.oinonen@k-rauta.fi
Anssi-Pekka Jenu, työkalut, pienrauta
01053 85225 01053 85225
anssi-pekka.jenu@k-rauta.fi
Mikko Puustinen, sisustustarvikkeet, maalit
01053 85224 01053 85224
mikko.puustinen@k-rauta.fi
Jani Pitkänen, rakennustarvikemyynti
01053 85251 01053 85251
jani.pitkanen@k-rauta.fi
Janne Kakkinen, kodinkoneet
01053 85250 01053 85250
janne.kakkinen@ruotsalainen.fi
Minna Rissanen, maatalousmyynti, konemyynti
050 5870 172 050 5870 172
01053 85221
minna.rissanen@lantmannenagro.fi
Kassa ja laskutus
01053 85228 01053 85228