K-Rauta K-maatalous Oriketo, SULJETTU

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
Suljettu
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
Suljettu
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Kauppa on suljettu.

Yhteystiedot

Vanha Tampereentie 184, 20380 Turku
puh.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Oriketo, SULJETTU Facebook

Kauppias tiedottaa

HYVÄT ASIAKKAAT!

K-Rauta Oriketo on lopettanut toimintansa.

Turun alueella Teitä palvelevat K-Raudat:
 
K-Rauta Kuninkoja
Itäniityntie 9, 21280 Turku
puh.0290 074 800

K-Rauta Paimio
Vistantie 8, 21530 Paimio
puh. 010 505 2500

K-Rauta Skanssi
Mustionkatu 1, 20750 Turku
puh. 02 2600 600

Lisätietoja: www.k-rauta.fi/rautakauppa/myymälät

Henkilöstö

Sami Saarikallio, kauppias
0500 200 242 0500 200 242
sami.saarikallio@k-rauta.fi
Sanna Saarikallio, toimisto
044 200 2420 044 200 2420
sanna.saarikallio@k-rauta.fi
Mirja Aarnio, sisustus
040 705 2369 040 705 2369
mirja.aarnio@k-rauta.fi
Satu Oromaa, Sisustussuunnittelija
040 865 0957 040 865 0957
sisustussuunnittelu.oriketo@k-rauta.fi
Matti Kallio, sisustus, työvaatteet
040 585 9002 040 585 9002
matti.kallio@k-rauta.fi
Jani Hyövelä, Työväline ja pienkone, myymäläpäällikkö
050 502 6583 050 502 6583
jani.hyovela@k-rauta.fi
Reijo Kirkanen, Työväline ja pienkone
040 705 4182 040 705 4182
reijo.kirkanen@k-rauta.fi
Henri Dahlgren, rakennustarvike ja LVI
040 749 9805 040 749 9805
henri.dahlgren@k-rauta.fi
Patrik Ingman, rakennutarvike, pihamyynti
040 705 2549 040 705 2549
patrik.ingman@k-rauta.fi
Ari Salminen, asiakasvastaava yritysmyynti
040 7052362 040 7052362
ari.salminen@k-rauta.fi
Reijo Tuominen, asiakasvastaava yritysmyynti
0500 412 595 0500 412 595
reijo.tuominen@k-rauta.fi
Krista Mäkinen, piha ja puutarha
044 703 6030 044 703 6030
krista.makinen@k-rauta.fi
Leena Mäkinen, talousvastaava
050 385 4089 050 385 4089
leena.makinen@k-rauta.fi
Rauno Laaksonen, talomyynti
0400 611 047 0400 611 047
rauno.laaksonen@k-rauta.fi
eRENT/ Salon Rakennuskonevuokraamo Oy
02-7274300 02-7274300
srkv@srkv.fi
Antti Eura, maatalouskonemyynti
050 557 8143 050 557 8143
antti.o.eura@k-maatalous.fi
Jarmo Löfstedt, viljamies
050 385 4066 050 385 4066
jarmo.lofstedt@k-maatalous.fi
Henry Johansson, maatalousmyynti
050 557 8140 050 557 8140
henry.johansson@k-maatalous.fi
Ilkka Laakso, maatalousmyynti
050 547 9402 050 547 9402
ilkka.laakso@k-maatalous.fi
Aaro Tikkanen, maatalousmyynti
0500 526 235 0500 526 235
aaro.tikkanen@k-maatalous.fi