Yhteystiedot K-rauta Oulunkylä

K-rauta Oulunkylä
Käskynhaltijantie 10
00640 Helsinki
Puhelin 044 700 6500
 
   
AMMATTIASIAKASMYYNTI

044 700 6560

Myyntipäällikkö
Arto Karppinen
040 310 1331
arto.karppinen@k-rauta.fi

Vesa Saastamoinen
044 700 6553
vesa.saastamoinen@k-rauta.fi

Tatu Vallinoja
044 700 6529
tatu.vallinoja@k-rauta.fi

RAKENNUS JA TALOTEKNIIKKA

044 700 6550
 
Joni Saukkonen
Osastopäällikkö
044 700 6626
joni.saukkonen@k-rauta.fi

 Jouni Huuskonen
044 700 6653
jouni.huuskonen@k-rauta.fi

Igor Junolainen
044 700 6657
igor.junolainen@k-rauta.fi

Otto Soinne
044 700 6554
otto.soinne@k-rauta.fi

Marko Värtinen
040 737 0354
marko.vartinen@k-rauta.fi

Petra Poutiainen
044 700 6568
petra.poutiainen@k-rauta.fi

SISUSTUS
sisustus.oulunkyla@k-rauta.fi

044 700 6510

Petteri Aalto
Osastopäällikkö
044 700 6518
petteri.aalto@k-rauta.fi

KODIN KALUSTAMINEN
kaluste.oulunkyla@k-rauta.fi

044 700 6520

Petteri Aalto
Osastopäällikkö
044 700 6518
petteri.aalto@k-rauta.fi
TYÖVÄLINEET JA PIENRAUTA
tyovaline.oulunkyla@k-rauta.fi

044 700 6530

Joni Saukkonen
Osastopäällikkö
044 700 6626
joni.saukkonen@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA
puutarha.oulunkyla@k-rauta.fi

044 700 6540

Jori Hurskainen
Osastopäällikkö
044 700 6541
jori.hurskainen@k-rauta.fi

ASENNUS- JA REMONTTIPALVELU

Emma Wathén
Asennuspalvelupäälliikkö
044 700 6599
emma.wathen@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

Kalevi Rantalaiho
045 113 4998
kalevi.rantalaiho@k-rauta.fi

PETRA-KEITTIÖMYYNTI

Toni Österberg
050 545 9837
toni.osterberg@petrakeittiot.fi

Jaana Vaakanainen
044 975 1667
jaana.vaakanainen@petrakeittiot.fi

VARASTO

044 700 6570

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ

Maria Honkonen
044 700 6555
maria.honkonen@k-rauta.fi

KONTTORI

Jaana Auvinen
044 700 6586
jaana.auvinen@k-rauta.fi

Maria Honkonen
044 700 6576
maria.honkonen@k-rauta.fi

OSTAJA Ville Österlund
Rakennustarvike, sisustus ja kodin kalustaminen
044 700 6583
ville.osterlund@k-rauta.fi
OSTAJA Pauli Pihlajamäki
Rakennustarvike, työväline, piha ja puutarha
040 310 1341
pauli.pihlajamaki@k-rauta.fi
KAUPPIAAT Jussi Perälä
040 310 1307
jussi.perala@k-rauta.fi
      
Minna Perälä
040 310 1309
minna.perala@k-rauta.fi