Yhteystiedot K-rauta Palokka

K-rauta Palokka

Saarijärventie 50
40270 Jyväskylä
Puhelin 0403 101 300 
 

 Kassa    0403 101 300

Riitta Ahonen 0403 101 340

Päivi Halttunen 0403 101 313

 
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.

     
KAUPPIAAT  

Jari Kaurila
Kauppias
0440 383100
jari.kaurila@k-rauta.fi

Sari Kaurila
Kauppias
040 8483 753
sari.kaurila@k-rauta.fi

Satu Asplund
Johdon assistentti 

laskutus & konttoritoiminnot
040 3101 303

satu.asplund@k-rauta.fi

 

 


Ammattiasiakasmyynti

 

 

Yritysmyynti p.  0403 101 354

Jukka Häkli
Yritysmyynti
040 3101 325
jukka.hakli@k-rauta.fi

Antero Hepomäki
Yritysmyynti
040 3101 321
antero.hepomaki@k-rauta.fi

Jari Kaurila
Kauppias
044 0383 100
jari.kaurila@k-rauta.fi

Jari Räisänen
Osastopäällikkö, työväline
040 3101 361
jari.raisanen@k-rauta.fi

Kimmo Jokio
Osastopäällikkö, rakennustarvike
040 3101 339
kimmo.jokio@k-rauta.fi

Marko Kekkonen
Osastopäällikkö, sisustus
040 3101 329
marko.kekkonen@k-rauta.fi

Erkki Stenman
Yritysmyynti
040 3101 317
erkki.stenman@k-rauta.fi

Mikko Holopainen
Varastopäällikkö
040 3101 333
mikko.holopainen@k-rauta.fi

Janne Kotamäki
Työmaakuljetukset
040 3101 315

 

RAKENNUSTARVIKE JA LVI

 

 

040 3101 334

Kimmo Jokio
Osastopäällikkö
040 3101 339
kimmo.jokio@k-rauta.fi

Asmo Vatanen
040 3101 323
asmo.vatanen@k-rauta.fi

Janne Kuikanmäki
040 3101 308
janne.kuikanmaki@k-rauta.fi

Jarkko Hakomäki  0403 101 305

Jukka Häkli
040 3101 325
Yritysmyynti
jukka.hakli@k-rauta.fi

Antero Hepomäki
0403 101 321
Yritysmyynti
antero.hepomaki@k-rauta.fi

Toni Varonen, talomyynti
040 3101 336
toni.varonen@k-rauta.fi

 
       

SISUSTUS- JA KODIN KALUSTAMINEN
sisu.palokka@k-rauta.fi

 

 

 

 

 

 

040 3101 338

Marko Kekkonen
Osastopäällikkö
040 3101 329
marko.kekkonen@k-rauta.fi

Erkki Stenman
Yritysmyynti
040 3101 317
erkki.stenman@k-rauta.fi

Jenna Paananen
Suunnitelupalvelu
040 3101 322
jenna.paananen@k-rauta.fi

Jari Toikkanen
040 3101 348

jari.toikkanen@k-rauta.fi

Hanna Silvennoinen

0403 101 352

hanna.silvennoinen@k-rauta.fi

Markus Halonen
040 3101 367
markus.halonen@k-rauta.fi

 Markku Savelainen - Remontti- ja suunnittelupalvelu

0403 101 300

markku.savelainen@k-rauta.fi

Leevi Liimatainen - 0403 101 319

leevi.liimatainen@k-rauta.fi

 
PETRA-KEITTIÖT  

Mari Oksanen
040 5099 007
mari.oksanen@petrakeittiot.fi

 

TYÖVÄLINE JA PIENRAUTA
tyva.palokka@k-rauta.fi

 

040 3101 342

Jari Räisänen
Osastopäällikkö
040 3101 361
jari.raisanen@k-rauta.fi

Henrik Palojärvi

0403 101 314

 

PIHA JA PUUTARHA
piha.palokka@k-rauta.fi

 

040 3101 312

 

 

NOUTOPIHA

mikko.holopainen@k-rauta.fi

 

0403 101 344, Noutopiha/varasto

0403 101 333, Noutopihapäällikkö Mikko Holopainen

0403 101 343, Erno Vartiainen - Noutopiha

0403 101 306, Miikka Luoma - Noutopiha

 0403 101 349,                           - Noutopiha

0403 101 315, Janne Kotamäki - Työmaakuljetukset

 

Markkinointi

Camilla Kaurila 0445 199 520   camilla.kaurila@k-rauta.fi

Päivi Halttunen 0403 101 313  markkinointi.palokka@k-rauta.fi