K-Rauta Pietarsaari

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Fabriksgatan 1, 68600 Jakobstad / Pietarsaari
puh. 020 743 0571
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Pietarsaari Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anders Byggmästar, yritysmyynti/ företagsförsäljning
040 825 9862
anders.byggmastar@k-rauta.fi
Cenneth Nordling, yritysmyynti/ företagsförsäljning
040 829 7551
cenneth.nordling@k-rauta.fi
Jan Svenlin, rakennustarvike/ byggvaror, työväline/verktyg
040 829 7833
jan.svenlin@k-rauta.fi
Roy Krook, LVI / VVS, rakennustarvike/byggvaror
040 158 8189
roy.krook@k-rauta.fi
Hanna Björklund, sisustus/inredning
040 568 7426
hanna.bjorklund@k-rauta.fi
Pernilla Norrman, sisustus/inredning
040 829 7666
pernilla.norrman@k-rauta.fi
Pamela Vikström, sisustus/inredning, työvaatteet/arbetskläder
040 536 9591
ons-to/ke-to
pamela.vikstrom@k-rauta.fi
Linda Varg, puutarha/trädgård, kassa
040 684 2115
linda.varg@k-rauta.fi
Nina Rimmi, puutarha/trädgård, kassa
040 682 7864
nina.rimmi@k-rauta.fi
Markus Tallgård, varasto/lager
040 829 9595
Tommy Björk, varasto/lager
040 841 2607
Kalevi Hakola, varasto/lager
040 841 4133
Thomas Biskop, kauppias/köpman
0500 863 909
thomas.biskop@k-rauta.fi
Sara Hallbäck, konttori/kontor
040 841 2605
sara.hallback@k-rauta.fi
Peter Wik, talomyyjä/husförsäljare
050 465 6567
peter.wik@k-rauta.fi